מתחתנים? דברו איתנו 072-2237496

אחריות מלאה על הכסף שלכם
בפעם הראשונה בענף החתונות, יש מי ששומר לכם על הכסף. easywed פורצת דרך ומביאה בשורה חדשה לענף החתונות- אחריות על כל המקדמות והחזר כספי מלא במקרה של ביטול האירוע עקב סגירת המקום או פשיטת רגל של מפעילי גן האירועים


כחברת ארגון החתונות הגדולה בארץ, שמענו לא פעם מהזוגות על החשש שלהם לתת מקדמה לגני האירועים. מדובר לא פעם בסכומים גבוהים, המחושבים בדרך כלל בין 10% ל-60% מגובה העסקה.


החשש של זוגות לתת סכום כל כך גבוה, זמן רב בדרך כלל לפני החתונה, הוא מובן. זוגות רבים מבקשים במעמד חתימת החוזה מול הגן לתת מקדמה נמוכה ככל האפשר ובכך לנסות להבטיח מינימום נזק במקרה וגן האירועים ייסגר בטרם התחתנו.


אנחנו ב- easywed מודעים לבעיה ולחששות של הזוג כשהוא מגיע לתת מקדמה, לכן אנחנו עובדים עם הספקים הטובים ביותר בתחום אך מכיוון שתמיד קיים חשש שיקרו דברים שאינם תלויים בנו, החלטנו להיות הראשונים והיחידים בענף החתונות שמעניקים אחריות מלאה על המקדמות שלכם.


כשאתם מארגנים דרכנו את החתונה שלכם, אתם יודעים שהכסף שלכם מוגן ואתם יכולים ליהנות מהתהליך בראש שקט וללא דאגות. האחריות ש- easywed נותנת לכם מעניקה החזר כספי מלא על מקדמות החתונה במקרה של ביטול האירוע עקב סגירת המקום מסיבות רישוי ו/או סגירת המקום כתוצאה מפשיטת רגל של מפעילי המקום המיועד לקיום האירוע.


כך שגם אם הגרוע ביותר קורה, אנחנו כאן. גם נחזיר לכם את כספי המקדמה וגם נעשה הכל על מנת לעזור לכם לעבור את המשבר ולמצוא יחד את הפתרון המושלם עם מינימום הוצאות ומינימום כאב לב.


לקביעת פגישה עם מארגן חתונות ולפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 072-2730609
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA