לפרטים נוספים ותיאום פגישה
מענה 24/7 - 072-2237496
לפרטים נוספים ותיאום פגישה
התקשרו 03-7441511

מוסיקה בשבילי היא חיים, דרכה זכיתי לשמח ולאפשר ליותר מ -  2000 זוגות חוויה מרגשת ויוצאת דופן ביום המאושר בחייהם.

הנוסחה שלי מדברת על מקצוענות ללא פשרות + מסירות ללא פשרות והיא מה שמאפשרת לי להיות האדם שבחרתי להיות. מה זה אומר?

שכמו שאני שם דגש על מקצוענות-על בציוד חדיש ובידע המוזיקלי, אני שם את

אותו הדגש על הקשבה ללקוחות שלי.

מבחינתי זה אירוע שכולו שלכם - כשהמטרה היחידה שעומדת מולי היא המרוצות והשמחה שלכם ושל האורחים שלכם.

 

חשוב לי לציין ששיתוף הפעולה המוסיקלי הוא שלנו ביחד. 

בפגישת ההיכרות בינינו אתם תשתפו אותי בטעם המוזיקלי שלכם: תשמיעו את הרצונות שלכם , תספרו מה משמח אתכם, לאיזה שירים אתם מחוברים, ומה חשוב לכם שיהיה באירוע, ואני עם הניסיון אייעץ אנווט ואבנה לכם בדיוק את הערב שחלמתם.

 

אני מבטיח שבערב שלכם הרחבה תבער מהתפוצצות של אנרגיות ! אני שומר טוב טוב על הקהל ברחבה .. ומרקיד אותו עד שיכאבו לו הרגליים... בשבילי המסיבה שלכם הוא שיא שלא נגמר – ועד אחרון האנשים אני שם רוקד.

ולמה? כי אני חי ונושם את זה.


אני מרגיש שהלב שלי והגוף שלי רוקדים אתכם. לפעמים הייתי רוצה להתפצל לשניים: לזה שמנצח על הכול מהעמדה וזה שרוקד בטירוף עם כולכם והאמת שמאז שאני זוכר את עצמי מתקלט לא היה ערב שרציתי שיגמר.טל ומוטי 13.09.2017

כימיה מטורפת עם איתי כבר בפגישה הראשונה, ביטלנו את הפגישה שתוכננה עם דיגי אחר בלי להיפגש. לא היה מה להמשיך לשקול! במהלך האירוע איתי דאג להחזיק את כולם ברחבה,היה קשוב לרצונותינו, ידע בדיוק לתזמן עליות וירידות,לא מפסיקים להגיד לנו כמה היה כייף באירוע,כמה האורחים נהנו, החזיק את המסיבה עד מאוחר (הכלה ביקשה ללכת הביתה :-)

אלין ואור 15.06.2017
איתי הבין את הקהל והקפיץ את הרחבה עד לשעות המאוחרות בפגישות המוקדמות איתי היה מקצועי ואיכפתי ושילב את כל הבקשות שלנו שהתאימו לשני הצדדים המעבר להכל איתי הגיע לפני לראות את האולם ולסדר לו את העמדה איש נעים, סבלני, איכותי , מקצועי ממליצה בחום
שיר ואסף שי גורן 11.06.2017
איתי שדה בנאדם מקסים מעבר לכך שהוא די גיי מטורף. הרחבה היתה מלאה לאורך כל הערב בגלל שאיתי יודע איך לקרוא את האורחים ברחבה. שם את השירים הנכונים בזמן הנכון. היה שמח בהחלט!!
שני וגולן 13.05.2017
את איתי ראיתי בחתונה של חברים, שראיתי אותו ברשימת הספקים של איזיווד , ידעתי שאין לי מה להתלבט עוד. איתי העיף את הרחבה !! אנשים לא האמינו שהיו לנו רק 300 אורחים כי תמיד היו על הרחבה והרחבה הייתה מלאה תמידדדד... ידע לקרוא את הקהל עם הקשבה של סגנונות מוזיקה שביקשנו ממנו. מקצוען אמיתי !
חן ומושיקו 23.02.2017
דיגי ברמה גבוהה ביותר. לא הפסיק להרקיד את הרחבה לא עצר עד שהפסקנו אותו. ממליצים בחום.
חזרה לכל הספקים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA