מתחתנים? דברו איתנו 050-5678178
להמלצות של המתחתנים על zebra music
תקליטן לחתונה

zebra music

רמת גן
לרקוד עד אור הבוקר
רוצים לקבל עוד מידע? השאירו פרטים ונחזור
דברו איתנו

 חלק מהתקליטנים בחברה הינם ספקי פרימיום


זברה היא אחת החברות המבוססות והייחודיות בענף המוסיקה בארץ וכוללת בתוכה כמה מהדי ג'ייז וההרכבים המעניינים ביותר. 


תקליטני החברה, מנוסים ומקצועיים הינם מוסיקאים בעלי קריירות מרשימות בארץ ובחו"ל, בעלי אינטליגנציה רגשית גבוהה לצד יכולת טכנית וקריאת קהל מושלמת.

 

החברה פעילה בשוק האירועים, מובילה ומחוברת לסצנת המסיבות עם לייניים שהיא מפיקה במקומות הנכונים בעיר.

כמו כן משתפת החברה פעולה בניהול המוסיקלי של ירידים ופסטיבלים אורבניים כדוגמת יריד הטימרקט, תל אביב פוטו, דיסקושוק, פסטיבל דוק אביב, יוזמת הפקות אופנה תואמות את הליין המוסיקלי שלה המפורסמות בבלוגים בינלאומיים ועוד.

 

זברה שומרת על האיזון בין צעיר וחדשני לנגיש וקומוניקטיבי, כמו כן מייצגת הרכבים מרעננים ומיוחדים לאירועים כחלק מניהול תוכן מוסיקלי מלא לאירוע.

 

זברה יודעים לתת מענה להמון סוגי קהל, אבל בחתונות בהן לזוג יש סגנון מוזיקה יותר מובהק, לזברה יש את היד העליונה שם הידע האמתי של הדיג’יי בא לידי ביטוי. כאשר יוצאים מהקומפורט זון של "מוזיקת חתונות" והופכים את העניין למסיבה אמתית.


  שימו לב: בנבחרת של 'Zebra Music' ישנם תקליטני פרימיום והבחירה בהם כרוכה בתוספת תשלום, לפרטים                 פנו אל מנהלת ההפקה שלכם.
קראו עוד קראו עוד סגור
ההמלצות של הזוגות שלנו על zebra music ההמלצות של הזוגות שלנו על zebra music
ריף היתה מאוד נחמדה ונותנת שירות מעולה לכל התקשורת ביבנינו לבין הדי גיי עידן גבריאל - מדהים, קשוב, נחמד, מקצועי, נהננו מאווד מהתהליך איתו ומבחירת המוזיקה
יוסי חלילי המלך - היה טירוף ושמח על הרחבה! הפגישות עם יוסי היו המהנות ביותר בתכנון החתונה, היה כיף גדול איתו להרכיב יחד את המוזיקה לחתונה!
הדיגיי שלנו היה יוסי חלילי מזברה אחת הבחירות היותר טובות שלנו יוסי היה מדהים הקפיץ את כולם ברחבה הרחבה שלנו הייתה מפוצצת באנשים שמחים שנהנו מהמוסיקה ומהשירים שבחר יוסי מומלץ מומלץ מומלץ
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA