לפרטים נוספים ותיאום פגישה
מענה 24/7 - 072-2730670
לפרטים נוספים ותיאום פגישה
התקשרו 03-7441511

כליף הוא אולם אירועים במרכז, שהיה בשנות השישים אחד ממרכזי חיי הלילה הנוצצים והתוססים ביותר של תל אביב. מרכז שעל בימותיו הופיעו מיטב האמנים של אותה התקופה.


כיום הוא משמש כמתחם מסוגנן ומושקע מאד לאירועים פרטיים ולאירועים עסקיים, מתחם שכולו יופי ויוקרה. המבנה הייחודי של כליף, האורות הצבעוניים שנמצאים בפינותיו השונות, וכן האלמנטים העיצוביים המיוחדים שבו, כל אלה יחד הופכים אותו למקום שאסור לפספס. אפשר לערוך בכליף אירועים קטנים וגדולים או לבחור באחד החדרים שבו, כדי לערוך בו אירוע אינטימי יותר.


כליף נמצא ברחוב הצופים שבתל אביב והגישה אליו קלה ונוחה מאד. הוא מתאים לאירועים בכל עונה, בקיץ ובחורף, ומציע מרחב נוח ונעים מאד לאורחים. צוות המקום עוזר בתכנון האירוע ובבחירתו של הקונספט הכללי שילווה אותו. ניתן לקשט את המקום כולו בפרחים, לשלב אורות בשלל של צבעים ואלמנטים מסוגננים נוספים, וכמובן גם לבחור בשירותי קייטרינג מקצועיים, הכוללים מנות עם חומרי גלם עשירים ואיכותיים מאד.


אולם האירועים כליף מציע חוויה מסוג אחר. חוויה מחשמלת ומסתורית מאד, שפוגשים בה כבר עם הכניסה אל המקום. מבנה האבן המיוחד שהוא כולל, קשתותיו, חלונותיו וגם האופן שבו הוא בנוי ומחולק לחדרים שונים, מאפשרים לאורחים ליהנות מאירוע חווייתי הרבה יותר מכל אירוע אחר.


כליף שייך לשני שותפים, המביאים אליו רוח עדכנית וחדשה, אך לצד זה לא זונחים את חזונו ההיסטורי של מייסד המקום, חיים לוי ז"ל. הפתרונות המדויקים המוצעים במקום, העיצוב המיוחד וכן הצוות המקצועי ורמתו הגבוהה של דרג המנהלים שבו, הופכים את אולם האירועים הזה למקום מומלץ מאד, מקום ששם דגש על כל פרט ופרט.
שירן וצחי דניאל שמאי 24.08.2017
היה מדהים, אווירה טובה, אוכל טוב, מנהל אירוע תותח עם יחס אישי (אלעד)
דבורה ואופיר שמריהו צ'רנס 26.02.2017
AMAZING!!! Caliph is incredibly professional and well organized. Everything was just perfect and we could not have asked for a better staff and a better venue ! PERFECT PERFECT PERFECT !
חזרה לכל הספקים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA