לפרטים נוספים ותיאום פגישה
מענה 24/7 - 072-2730670
לפרטים נוספים ותיאום פגישה
התקשרו 03-7441511

גן אירועים הגן בשפיים ניצב בין רכס גבעות, ים כחול וטבע פסטורלי. הגן בשפיים הוא גן אירועים בשרון ונמצא בקרבת היישוב ארסוף וחוף הים ומשלב בין נוף פסטורלי לאורבניות. 

 

גן אירועים הגן השקוף ממוקם בין צוקי ים יפיפיים לבין טבע ירוק, כך שבזמן שאתם קורעים את הרחבה תוכלו ליהנות מהנוף המרהיב של הים והגן הלאומי "חוף השרון" הנשקף דרך קירות הזכוכית.

 

ניתן לערוך בגן בשפיים אירועים בכל קנה מידה ומסוגים שונים: חתונות, בר או בת מצווה, ברית מילה או בריתה, ימי הולדת וכן הלאה. היתרונות המובנים של גן אירועים בשרון, יחד עם המרכיבים השונים שמאפיינים את הגן בשפיים, הביאו למכנה משותף אחד: כל האירועים נערכו בהצלחה מקסימלית, מותירים את כל המעורבים עם זיכרונות מערב קסום במיוחד.

 

מערכות סאונד, תאורה ומולטימדיה מתקדמות ביותר בשילוב קייטרינג משובח ואיכותי, יוצרים חוויה רב חושית של צלילים, נופים עוצרי נשימה, צבעים וטעמים. על הקייטרינג אמון השף משה אלון שיצר מטבח עדכני המשלב את טעמי השווקים ודוכני האוכל לחוויה קולינרית ייחודית.


למבצעים חמים הקליקו כאןנופר ויניב פילו רוזוב 08.05.2017
את האווירה הביתית והצוות האדיר בראשותו של אלעד! הכל זרם חלק, האוכל היה מעולה, נתנו לנו תחושה אמיתית שהם שם בשבילנו לכל דבר
חזרה לכל הספקים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA