מתחתנים? דברו איתנו 050-5678178
שיער ואיפור

מיטל אלמקייס

אוהבת את האיפור? מעולה!
השאירי פרטים ונחזור אליך עם כל הפרטים
אני רוצה לשמוע עוד!
עוד כילדה מיטל אלמקייס נהנתה לאפר. היה לה מלאי איפור לא רגיל, שדווקא לא שימש אותה באופן אישי - בזמן שחברות שלה נהנו מכל הזדמנות להתאפר על ידיה, מיטל אלמקייס היא מסוג הסנדלרים שהולכים יחפים.

לימים, לאחר שני תארים, החליטה מיטל אלמקייס לעשות קורס איפור אצל נטאשה דנונה, בשביל "הכייף".
בסופו של דבר התשוקה סחפה אותה למקומות אחרים מאלו אליהן ניסתה לנווט את עצמה. בלי להתכוון מצאה את עצמה נושמת איפור, חיה אותו, חולמת, משוטטת באינטרנט להשראות מהעולם ובקיצור- הופכת אט אט למאפרת מקצועית.

אחרי ה"תיאוריה" שרכשה אצל נטאשה דנונה, התחילה מיטל אלמקייס להתנסות הלכה למעשה ולחוות סגנונות איפור שונים, להבין בטקסטורות, במבני פנים שונים ובעיקר להעז לשחק עם חומרים שונים, ויש המון! 
אלמקייס התחילה לעבוד ב"מאק", שם רכשה את הכלים הכי משמעותיים למאפרת ומשם, די מהר, יצאה לעצמאות.

בדרך מיטל אלמקייס התמקצעה בתהליך מול מאופרת - למדה להבין מה חשוב לה, למה היא רגילה, איך אפשר לתת למאופרת ערך מוסף ולגרום לה לאהוב את זו שבמראה יותר.
 
התשוקה לאיפור ולשיער לעולם אינה נגמרת, כמו צמאון שלא יודע רוויה. ולכן, מיטל אלמקייס מקפידה לעשות השתלמויות כדי להישאר מעודכנת בכל המתרחש בארץ ובעולם. וכן...זה אומר שהיא חוצה יבשות כדי ללמוד מהטובים ביותר.

כל כלה של מיטל אלמקייס זוכה לחוויה, באחריות. חשוב לה להכיר את הכלות שלה מבעוד מועד ולכן היא מקיימת פגישת ייעוץ.

ביום החתונה, מיטל תגיע למקום בו תרגישי הכי בנוח להתארגן, יחד עם המזוודות המלאות כל טוב שלה וחשוב מהכל- עם המון מצב רוח כדי לתרום ליום המשמעותי שלך.

אצל מיטל אלמקייס הכלות זה לא עוד שם ביומן. זו עוד אשה ששמה בה את מבטחיה ואמונתה שהיא תעשה אותה יפייפיה ושתרגיש מיוחדת. והכל ברוגע, בכייף ובהמון אהבה.
קראו עוד קראו עוד סגור
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA