לפרטים נוספים ותיאום פגישה
מענה 24/7 - 072-2237496
לפרטים נוספים ותיאום פגישה
התקשרו 03-7441511

מהבמות הגדולות בישראל אל החתונה שלכם - די.ג׳יי ג׳ובי מביא איתו ניסיון של שנים בהקפצת קהל ברחבות הגדולות והחשובות בישראל - מפסטיבלי הענק (ביניהם בומבמלה ז״ל, פסטיבל ראשון לציון וכו׳), דרך המועדונים הגדולים ביותר, ועד MTV ישראל.


ג׳ובי מייצג את האלטרנטיבה עם דגש על מוזיקה מגוונת מאוד יחד עם האופי הייחודי של כל זוג וזוג. רק אל תקראו לו תקליטן.


ייצוג בלעדי בתחום האירועים הפרטיים: ינאי אסיף מיוזיק. טל ומיכאל 05.09.2017
ג'ובי אדיר שאין לתאר והיה לנו חיבור מעולה מהרגע הראשון. מרגע הפגישה איתו היה לנו ברור שאין צורך להיפגש עם אף אחד אחר וידענו שאנחנו רוצים שהוא יהיה הדי ג'יי בחתונה שלנו, בין אם זה באופי הסוחף והכיפי שלו, או פשוט ביכולת הבלתי ניתנת לערעור. היה ברור שהוא לא די ג'יי שצריך לנהל אלא לתת לו ידיים פתוחות והוא ידאג להבין מה מתאים לרחבה בעצמו. וכהוכחה היה מדהים ביום החתונה וגם קיבלנו עליו המון פידבק חיובי מהאורחים
רחל וגבי 04.09.2017
דיג'יי ג'ובי המלך, כבר מהפגישה הראשונה לא היה ספק, הוא הצליח לכבוש אותנו, יום שישי בבוקר מסיבה אצלו במגדל... היה חגיגה שהמשיכה עד לחתונה עצמה, הכי מקצועי שיש. הצליח לשלב קרנבל עם מסיבת קיבוץ ולהעיף את כולם באוויר.
דנה ודביר 24.08.2017
בחירת הדיג׳יי הייתה הבחירה הקלה ביותר עבורנו מהרגע שפגשנו את ג'ובי הבנו שזה פשוט יהיה הוא! האנרגיות המיוחדות שלו פשוט הקסימו אותנו! הוא הבין אותנו ואת אופי האורחים שלנו כבר מהפגישה הראשונה ופשוט לא השאיר לנו מקום לחששות. היה לנו קהל עם יחסית הרבה מבוגרים ופחות צעירים ולכן היה לנו חשוב להתאים את המוזיקה לכל האורחים שלנו. והוא פשוט עשה את זה והרחבה לא נחה עד השעות הקטנות.
דנה ונאור דקל איצקוביץ 02.08.2017
החברה היא של ינאי אסיף, שאגב גם הוא גבר רצח וישבנו איתו על ספסל מחוץ לסטודיו ודיברנו על החיים. אבל מי שהיה הדיג'יי שלנו הוא ג'ובי, בחור ג'ינג'י וגזור על החיים שאוהב מוזיקה הכי בעולם ועשה לנו שמח שקשה לתאר במילים. קיבלנו מיליון מחמאות על האווירה והמסיבה והכל הכל בזכות ג'ובי. הוא מקצועי מאוד, הוא קלע בול לטעם שלנו (ומסתבר גם של האורחים) ופשוט עשה לנו הכי שמח בעולם. אוהבים אותך ג'ובי!
ענת ואורי קטן 20.07.2017
אין מספיק מחמאות בעולם לתאר את ג׳ובי.. אלוף במה שהוא עושה, הוא למד את הטעם שלנו ולאן אנחנו מכוונים ועשה את זה טוב יותר ממה שדמיינו. קסם של בן אדם ממליצה בחום
חזרה לכל הספקים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA