מתחתנים? דברו איתנו 072-2237496
להמלצות של המתחתנים על Azax x JuVi
הרכב מוזיקלי לחתונה

Azax x JuVi

בואו תרימו
רוצים חתונה משודרגת? קחו הרכב מוזיקלי
תנו לנו עוד מידע

היישר מיערות ברזיל, חופי המזרח והטבע הישראלי, מגיע כוכב העל ודי.ג'יי הטראנס הוותיק Azax אל רחבת הריקודים שלכם בשילוב כוחות עם הדי.ג'יי/אמ.סי JuVi, במופע אלקטרוני שייקח את הרחבה לשלב הבא.


הניסיון והסאונד מעולם הטראנס של אזאקס סינדרום פוגשים את האנרגיות והטירוף של ג'ובי, שמגיע מהרחבות הלוהטות ביותר בת"א והרייבים הגדולים ביותר במדינה.


התוצאה - לייב שואו אנרגטי וייחודי, שהופך את המסיבה לבלתי נשכחת או במילים אחרות
Welcome To The Middle East. מבית - ינאי אסיף מיוזיק.קראו עוד קראו עוד סגור
ההמלצות של הזוגות שלנו על Azax x JuVi ההמלצות של הזוגות שלנו על Azax x JuVi
ג'ובי אדיר שאין לתאר והיה לנו חיבור מעולה מהרגע הראשון. מרגע הפגישה איתו היה לנו ברור שאין צורך להיפגש עם אף אחד אחר וידענו שאנחנו רוצים שהוא יהיה הדי ג'יי בחתונה שלנו, בין אם זה באופי הסוחף והכיפי שלו, או פשוט ביכולת הבלתי ניתנת לערעור. היה ברור שהוא לא די ג'יי שצריך לנהל אלא לתת לו ידיים פתוחות והוא ידאג להבין מה מתאים לרחבה בעצמו. וכהוכחה היה מדהים ביום החתונה וגם קיבלנו עליו המון פידבק חיובי מהאורחים
דיג'יי ג'ובי המלך, כבר מהפגישה הראשונה לא היה ספק, הוא הצליח לכבוש אותנו, יום שישי בבוקר מסיבה אצלו במגדל... היה חגיגה שהמשיכה עד לחתונה עצמה, הכי מקצועי שיש. הצליח לשלב קרנבל עם מסיבת קיבוץ ולהעיף את כולם באוויר.
בחירת הדיג׳יי הייתה הבחירה הקלה ביותר עבורנו מהרגע שפגשנו את ג'ובי הבנו שזה פשוט יהיה הוא! האנרגיות המיוחדות שלו פשוט הקסימו אותנו! הוא הבין אותנו ואת אופי האורחים שלנו כבר מהפגישה הראשונה ופשוט לא השאיר לנו מקום לחששות. היה לנו קהל עם יחסית הרבה מבוגרים ופחות צעירים ולכן היה לנו חשוב להתאים את המוזיקה לכל האורחים שלנו. והוא פשוט עשה את זה והרחבה לא נחה עד השעות הקטנות.
החברה היא של ינאי אסיף, שאגב גם הוא גבר רצח וישבנו איתו על ספסל מחוץ לסטודיו ודיברנו על החיים. אבל מי שהיה הדיג'יי שלנו הוא ג'ובי, בחור ג'ינג'י וגזור על החיים שאוהב מוזיקה הכי בעולם ועשה לנו שמח שקשה לתאר במילים. קיבלנו מיליון מחמאות על האווירה והמסיבה והכל הכל בזכות ג'ובי. הוא מקצועי מאוד, הוא קלע בול לטעם שלנו (ומסתבר גם של האורחים) ופשוט עשה לנו הכי שמח בעולם. אוהבים אותך ג'ובי!
אין מספיק מחמאות בעולם לתאר את ג׳ובי.. אלוף במה שהוא עושה, הוא למד את הטעם שלנו ולאן אנחנו מכוונים ועשה את זה טוב יותר ממה שדמיינו. קסם של בן אדם ממליצה בחום
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA