מתחתנים? דברו איתנו 050-5678178
שמלות כלה

רן צוריאל

אוהבת את שמלות הכלה?
השאירי פרטים ונחזור אליך עם כל הפרטים
יאללה, חתונה!

"המקצוע בחר בי. העיסוק בפיסול ואהבתי לחומרים חברו יחד דרך הבדים ליצירת שמלות כלה וערב"

(רן צוריאל, 2010)

 

מעצב האופנה רן צוריאל (36), בעל מותג האופנה "צוריאל" מאז שנת 2005, בוגר בית הספר "Fashion Academy" במגמת אופנה בשנת 2004. גדל בשדה בוקר בתיכון לחינוך סביבתי, במגמת גיאולוגיה, ביולוגיה ומתמטיקה. את תשוקתו לאופנה קיבל לאחר עיסוק רב בתחביבו העיקרי פיסול. צוריאל מפסל מאז שהוא זוכר עצמו.


"אני זוכר עצמי מגיל קטן נהנה להרגיש חומרים, להמציא תחפושות וליצור מכל הבא ליד" עם בגרותו החל לפסל ולהתמקצע בפיסול בחומרים קשים כשהאהוב עליו ביותר הוא איטונג (!!!)".


הזמן עשה את שלו וצוריאל התרכך ואתו החומרים בהם פיסל עד שהגיע לפסל בגדים. צוריאל מכיר את הגוף הנשי, מכיר את נקודות החוזק ונקודות החולשה. ניכר היטב בעיצוביו כי הוא זורם עם הגוף ומשתדל להחמיא לנקודות החוזק בכל אחת.

 

רן צוריאל, חי ונושם את ישראל ומקבל ממנה השראה רבה הבאה לידי ביטוי בקולקציות השונות שיצר. הקו העיקרי המאפיין את עיצוביו של רן צוריאל הינו חיבור בין טרנדים בינלאומיים עם נגיעות ישראליות אישיות.


לפני מספר שנים לאור בקשת הקהל והביקוש ההולך וגדל לעיצוביו, פתח סטודיו רחב ידיים ומפנק בשד' וושינגטון בתל אביב.

בסטודיו ניתן למצוא מגוון רחב של שמלות ערב ושמלות כלה. רן צוריאל קשוב מאוד לקהל לקוחותיו הנאמן המלווה אותו מיום פתיחת הסטודיו, 


מעבר למבחר הקיים ניתן לעצב ולהזמין שמלות בהתאמה אישית ובליווי צמוד ואדיב של רן צוריאל. בשמלות הכלה והערב של רן צוריאל ניתן לראות שילובים רבים של עבודות יד, חרוזים, אבני חן, חלקי תחרות וקרושה. בשנים האחרונות ניתן למצוא את עיצוביו במספר בוטיקים נבחרים בגרמניה.

קראו עוד קראו עוד סגור
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA