לפרטים נוספים ותיאום פגישה
מענה 24/7 - 072-2730674
לפרטים נוספים ותיאום פגישה
התקשרו 03-7441511

"המקצוע בחר בי. העיסוק בפיסול ואהבתי לחומרים חברו יחד דרך הבדים ליצירת שמלות כלה וערב"

(רן צוריאל, 2010)

 

מעצב האופנה רן צוריאל (36), בעל מותג האופנה "צוריאל" מאז שנת 2005, בוגר בית הספר "Fashion Academy" במגמת אופנה בשנת 2004. גדל בשדה בוקר בתיכון לחינוך סביבתי, במגמת גיאולוגיה, ביולוגיה ומתמטיקה. את תשוקתו לאופנה קיבל לאחר עיסוק רב בתחביבו העיקרי פיסול. צוריאל מפסל מאז שהוא זוכר עצמו.


"אני זוכר עצמי מגיל קטן נהנה להרגיש חומרים, להמציא תחפושות וליצור מכל הבא ליד" עם בגרותו החל לפסל ולהתמקצע בפיסול בחומרים קשים כשהאהוב עליו ביותר הוא איטונג (!!!)".


הזמן עשה את שלו וצוריאל התרכך ואתו החומרים בהם פיסל עד שהגיע לפסל בגדים. צוריאל מכיר את הגוף הנשי, מכיר את נקודות החוזק ונקודות החולשה. ניכר היטב בעיצוביו כי הוא זורם עם הגוף ומשתדל להחמיא לנקודות החוזק בכל אחת.

 

רן צוריאל, חי ונושם את ישראל ומקבל ממנה השראה רבה הבאה לידי ביטוי בקולקציות השונות שיצר. הקו העיקרי המאפיין את עיצוביו של רן צוריאל הינו חיבור בין טרנדים בינלאומיים עם נגיעות ישראליות אישיות.


לפני מספר שנים לאור בקשת הקהל והביקוש ההולך וגדל לעיצוביו, פתח סטודיו רחב ידיים ומפנק בשד' וושינגטון בתל אביב.

בסטודיו ניתן למצוא מגוון רחב של שמלות ערב ושמלות כלה. רן צוריאל קשוב מאוד לקהל לקוחותיו הנאמן המלווה אותו מיום פתיחת הסטודיו, 


מעבר למבחר הקיים ניתן לעצב ולהזמין שמלות בהתאמה אישית ובליווי צמוד ואדיב של רן צוריאל. בשמלות הכלה והערב של רן צוריאל ניתן לראות שילובים רבים של עבודות יד, חרוזים, אבני חן, חלקי תחרות וקרושה. בשנים האחרונות ניתן למצוא את עיצוביו במספר בוטיקים נבחרים בגרמניה.


לקבלת הטבה בלעדית לכלות easywed את מוזמנת ליצור איתנו קשר 
חזרה לכל הספקים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA