לפרטים נוספים ותיאום פגישה
מענה 24/7 - 072-2237496
לפרטים נוספים ותיאום פגישה
התקשרו 03-7441511

ירח דבש במאוריציוס

מאוריציוס מורכבת מניגודיות של צבעים וטעמים המשתלבים יחד באי המוקף מים בצבע טורקיז, נווה מדבר של שלום ושלווה. 

מבחינה תרבותית, מאוריציוס היא כור היתוך של הווה ועבר ועירוב מהפנט של עמי המזרח עם השפעות  אירופאיות. לצד החופים הטרופיים המפורסמים והמלונות המפוארים, מציעה מאוריציוס הרבה מסלולי טיול רבים, שמורות טבע, אתרי צלילה ושנירקול.

וישנה גם נקודה ישראלית בהיסטוריה של האי שלא רבים מכירים: מאוריציוס שימשה בתקופת המנדט הבריטי כבית מעצר למעפילים ולמתנגדי השלטון.

ההגעה למאוריציוס הינה בטיסות דרך יוהנסבורג.

באי מאוריציוס אינספור פעילויות וסיורים מעל ומתחת למים. בגנים הבוטניים של פמפלמוס ניתן להציץ בעולם הצומח המרהיב של האי עם מינים רבים של דקלים וצמחיית מים עשירה; בשמורת בלאק ריבר גורג'ס המכסה שטח ענק של כמעט 4% מגודל האי הביקור הוא בגדר. כדאי גם לצאת לשייט אל האי אייגרטס - שמורת טבע נוספת לצמחייה אנדמית אשר נמצאת בסכנת הכחדה, שם ניתן לצפות במיני ציפורים רבים, זוחלים וצבי ענק.

גם חובבי מים ימצאו במקום פעילויות ואטרקציות ייחודיות כגון הליכה מתחת למים עם בגדי אמודאים, צלילה בעזרת אופנוע, צוללת ועוד. 

באי מספר חופים מרכזיים כמו Grand Gaube, Grand Baie ו-Belle Mare בהם ניתן למצוא מסעדות, ברים וחיי לילה מגוונים.

וכמובן, שתמיד אפשר למצוא במאוריציוס חופים שקטים ומבודדים וכפרים שהזמן כאילו עצר בהם מלכת. כפר הדייגים מאבור שנמצא בצדו הדרום מזרחי של האי ועדיין קיים בו צביון קולוניאלי צרפתי עתיק. 

לקביעת פגישה עם יועץ התיירות שלנו: honeymoon@easywed.co.il

Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/design/default_old/content/partner_place.php on line 244 Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/design/default_old/content/partner_place.php on line 245 חזרה לכל הספקים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA