לפרטים נוספים ותיאום פגישה
מענה 24/7 - 072-2237496
לפרטים נוספים ותיאום פגישה
התקשרו 03-7441511

ירח דבש בטנזניה


אין דבר שיכין אתכם למפגש העצמתי עם הטבע הפראי של טנזניה. החל מהקלימנג'רו, ההר הגבוה ביותר ביבשת אפריקה ופסגתו מכוסת השלג משקיפה על היבשת כולה, דרך מכתש הנגורונגורו בו מרוכזות אלפי חיות בר ועד ההגירה השנתית של אלפי חיות הבר בשמורת הסרנגטי בחיפוש אחרי מקורות מזון ומים.

ספארי בטנזניה יכול להתבצע בקבוצות קטנות של עד 7-8 נוסעים או כספארי פרטי.

אפשרויות הלינה מגוונות החל ממחנות קמפינג בסיסיים דרך מלונות פשוטים, לודג'ים מפוארים הבנויים בהרמוניה עם הטבע - בחלקם החדרים תלויים על עצי ענק - ועד מחנות קמפינג מיוחדים עם צוות של מלצרים וטבחים.

פירוט טיול ספארי 7 לילות 8 ימים:
יום 1: נחיתה בשדה התעופה Kilimanjaro ונסיעה לעיר Arusha.

יום 2: לאחר ארוחת הבוקר, איסוף מבית המלון לשמורת הטבע Tarangire - פארק עונתי שקט ומקסים המשתרע על פני 2600 ק"מ של צמחייה, מרחבי מים, עצי שיטה רבים ומרהיבים ועוד.
ארוחת ערב ולינה בשמורה

יום 3: ארוחת בוקר מוקדמת ונסיעה לשמורת Negorongoro, אחת מנקודות התיירות היפות ביותר בעולם ואתר מורשת עולמי.
לפני שני מיליון שנים המכתש היה הר געש פעיל. הוא התפרץ ויצר את המכתש שנמתח על פני 19 ק"מ. אזור השמורה מוגן היטב על ידי קירות המכתש ומספק מקלט לאלפי זנים שונים של חיות.  אחר הצהרים סיור במכתש.
ארוחת ערב ולינה בשמורה.

יום 4: לאחר ארוחת הבוקר נסיעה ל-Serengeti, הפארק המפורסם ביותר בטנזניה המשתרע על פני 15,000 קמ"ר. המבקרים בשמורה יוכלו לצפות בלהקות גדולות של אריות, פילים, ג'ירפות, קופים ואחרים שנודדים דרך המרחבים הפתוחים.
ארוחת ערב ולינה בשמורה.

ימים 5+6: ימים שלמים בשמורת Serengeti.
ארוחות ערב ולינה בשמורה

יום 7: לאחר ארוחת הבוקר נסיעה לרמה של שמורת Ngorongoro ביקור במפלים ומשם נסיעה לשמורת Manyara, אבן חן שמתוארת בידי הסופר ארנסט המינגווי כ"יפה ביותר שראיתי באפריקה".
ארוחת ערב ולינה בשמורה.

יום 8: לאחר ארוחת הבוקר, סיור בשמורת Lake Manyara.
בצהריים חזרה ל-Arusha והעברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

לקביעת פגישה עם יועץ התיירות שלנו: honeymoon@easywed.co.il


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/design/default_old/content/partner_place.php on line 244 Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/design/default_old/content/partner_place.php on line 245 חזרה לכל הספקים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA