לפרטים נוספים ותיאום פגישה
מענה 24/7 - 072-2237496
לפרטים נוספים ותיאום פגישה
התקשרו 03-7441511

נירית קאירי איפור כלות

נירית קאירי, מהמאפרות הבולטות והמובילות בארץ בתחום היופי והאופנה. נירית קאירי התחילה את דרכה המקצועית בשנת 1999, אז החליטה להפוך את התשוקה לאיפור לדרך חיים.
 
ב-2001 ייבאה את מותג האיפור "מדינה מילאנו" לארץ והקימה ביחד עם גיסתה, שלי גפני, רשת חנויות איפור ארצית.  נירית קאירי אחראית על בחירת מגוון המוצרים והקולקציות המתחלפות, היא המאפרת הראשית של "מדינה מילאנו" והאחראית על קונספט האיפורים בקמפיינים השנתיים של החברה.
 
לאורך הקריירה נירית קאירי צברה ניסיון רב ועבדה בצמוד לטובי הצלמים בארץ בהפקות אופנה מהגדולות בישראל. היום, אחרי שנים של ניסיון, יש בידיה את הידע, הכישרון והיצירתיות להפוך כל כלה לכוכבת.
 
נירית חיה את עולם האופנה ושואבת השראה רבה מהצבעוניות, הטכניקה והסטייל הייחודי של בתי האופנה המובילים בעולם והיא מתעדכנת ומעודכנת בטרנדים הכי חדשים וחמים בעולם האיפור בפרט והאופנה בכלל.
 
"איפור מושלם הוא מפגש של אומנות, אינטואיציה וכישרון", היא אומרת "ואיפור מנצח לכלה הוא איפור המותאם לה אישית ומתמזג בצורה מושלמת עם תווי פניה, שיערה, השמלה שלה והסטייל והאישיות שלה". 
 
ביום המיוחד שלך נירית קאירי תדע להשרות רוגע ושלווה בשעות ההתארגנות העמוסות והיא מאמינה כי יחס אישי, חם ומחבק הם מה שכל כלה צריכה. ביום כלולותיך תזכי לפינוק של כוכבת אמתית.
 
לקראת יום החתונה תוזמני למפגש אישי ואיפור ניסיון כדי ליצור ביחד איתך את הלוק הנכון בשבילך. תשלבו ביחד את האופי והסטייל שלך עם האיפור המקצועי של נירית.חזרה לכל הספקים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA