מתחתנים? דברו איתנו 072-2237496
Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/design/default/content/partner_place.php on line 191

חואן מסל

Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/design/default/content/partner_place.php on line 215
Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/design/default/content/partner_place.php on line 219
Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/design/default/content/partner_place.php on line 223
שף חואן סבסטיאן מסל החל את דרכו בארגנטינה, שם נולד. כבר מגיל צעיר הוא ספג השפעות קולינריות מהמטבח הארגנטינאי עם דגש חזק על מתכוני בשר.
 
בהמשך החליט להמשיך עם תחום הקולינריה ויצא לטיולי אוכל ברחבי העולם, כולל יפן, תאילנד ואירופה. מכל מקום שביקר הוא לקח כמה תבלינים, כמה טכניקות, ערבב הכל יחד ויצר את תפריט הקייטרינג שלו. 
 
חואן למד בבית הספר הגבוה לבישול "קורדון בלו" באוסטרליה, התמחה במטבח הצרפתי כשעבד כשף במסעדת "אוריול" בעלת שלושת כוכבי המישלן בניו-יורק, עבד כטבח במסעדה האיטלקית המיתולוגית "ביג מאמא" בסמטאות שוק הכרמל ובמטבח הים-תיכוני-יפואי כסו-שף במסעדת "קורדיליה" של השף ניר צוק.
 
במקביל העביר חואן סדנאות טיפול ובישול בבשר בבית הספר לבישול "פודסטפס"; נתן ייעוץ קולינרי לבתי קפה ומסעדות; כתב למגזין האוכל "גורמה" והתארח בתוכניות טלוויזיה.
 
את ניסיונו הרב בקייטרינג רכש חואן בשנים האחרונות כשף הבית של קייטרינג "קארמה". הקייטרינג של שף חואן סבסטיאן מסל משלב השפעות ים-תיכוניות עם נגיעות מהמטבח הארגנטינאי/ ספרדי.
 
חואן מאמין שאסאדו איכותי יכול להיות מוגש בצורה אלגנטית ומושלמת לאירוע, ושאוכל טוב צריך להיות נגיש לכל אדם. לכן חשוב לו להיפגש באופן אישי עם כל לקוח וליצור יחד איתו את התפריט שהכי מתאים לקונספט האירוע ולאורחיו.
 

קראו עוד קראו עוד סגור
Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/design/default/content/partner_place.php on line 366 Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/design/default/content/partner_place.php on line 367
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA