לפרטים נוספים ותיאום פגישה
מענה 24/7 - 072-2237496
לפרטים נוספים ותיאום פגישה
התקשרו 03-7441511
שף חואן סבסטיאן מסל החל את דרכו בארגנטינה, שם נולד. כבר מגיל צעיר הוא ספג השפעות קולינריות מהמטבח הארגנטינאי עם דגש חזק על מתכוני בשר.
 
בהמשך החליט להמשיך עם תחום הקולינריה ויצא לטיולי אוכל ברחבי העולם, כולל יפן, תאילנד ואירופה. מכל מקום שביקר הוא לקח כמה תבלינים, כמה טכניקות, ערבב הכל יחד ויצר את תפריט הקייטרינג שלו. 
 
חואן למד בבית הספר הגבוה לבישול "קורדון בלו" באוסטרליה, התמחה במטבח הצרפתי כשעבד כשף במסעדת "אוריול" בעלת שלושת כוכבי המישלן בניו-יורק, עבד כטבח במסעדה האיטלקית המיתולוגית "ביג מאמא" בסמטאות שוק הכרמל ובמטבח הים-תיכוני-יפואי כסו-שף במסעדת "קורדיליה" של השף ניר צוק.
 
במקביל העביר חואן סדנאות טיפול ובישול בבשר בבית הספר לבישול "פודסטפס"; נתן ייעוץ קולינרי לבתי קפה ומסעדות; כתב למגזין האוכל "גורמה" והתארח בתוכניות טלוויזיה.
 
את ניסיונו הרב בקייטרינג רכש חואן בשנים האחרונות כשף הבית של קייטרינג "קארמה". הקייטרינג של שף חואן סבסטיאן מסל משלב השפעות ים-תיכוניות עם נגיעות מהמטבח הארגנטינאי/ ספרדי.
 
חואן מאמין שאסאדו איכותי יכול להיות מוגש בצורה אלגנטית ומושלמת לאירוע, ושאוכל טוב צריך להיות נגיש לכל אדם. לכן חשוב לו להיפגש באופן אישי עם כל לקוח וליצור יחד איתו את התפריט שהכי מתאים לקונספט האירוע ולאורחיו.
 


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/design/default_old/content/partner_place.php on line 244 Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/design/default_old/content/partner_place.php on line 245 חזרה לכל הספקים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA