לפרטים נוספים ותיאום פגישה
מענה 24/7 - 072-2237496
לפרטים נוספים ותיאום פגישה
התקשרו 03-7441511
דיג'יי ארתור גורדון מנגן מזה עשרים שנה על עמדות ה די ג'יי המרכזיות והנחשבות בארץ ונחשב לאחד האהובים והמובילים בתחום הקלאב-טראנס.
 
ארתור חי, נושם ומרגיש את הקהל וכיאה לג'ינג'י, ידאג שהחתונה שלכם תהיה מלאה באנרגיה!
 
לאורך השנים ניגן במועדונים הגדולים והאיכותיים ביותר בארץ: מהאלנבי 58 המיתולוגי, פאצ'ה, והאומן 17 דרך מצעדי האהבה בת"א ועד הפלגות ליוון ולטורקיה ופסטיבלים כמו "העיר האדומה" באילת. ירדן וירין 24.08.2017
הייתה לנו רחבה מדהימה, אנשים פשוט לא ירדו מהרחבה ולא הפסיקו לרקוד!כל הזמן היו אנשים רוקדים!היה שמח מוסיקה טובה שלא הפסיקו להחמיא עליה!שלומי שפיר הוא פשוט מדהים וקלע בול לטעם וציפיות שלנו!
סנדרה ואבישי ראפ גנסר 10.08.2017
אין לי מילים עליו! היה פשוט מדהים , קיצבי מלא שמחת חיים , ידע יותר טוב מאיתנו מה צריך ומתי כולם היו מבסוטים מהמוזיקה והקצב לא היה אחד שהיה אדיש וישב , הרחבה היית מלאה כל הערב והכל בזכותו , אין עלייךךךך
ג'ניה ולאון זדונייסקי פבלנקו 07.07.2017
היה מצוין!!! התאים את המוסיקה לאווירה ולבקשות של האורחים, הצליח להרקיד את כל האורחים, גם את המבוגרים כמובן.
מזל והודאל ברוך איילייב 24.02.2017
היה מעולה קלע בול טעם שלנו ושל הקהל .
יוליה וולדיסלב 23.02.2017
וואו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ארתור זרם עם השגעונות שלי והפך את מסיבת החתונה שלנו ללילה בלתי נשכח - מבין כי המחמאות שקיבלנו - הכי גדולות היו על המוזיקה. יש לו טעם מעולה במוזיקה, כישרון ענק בתור דיג'יי, וגישה מעולה לאנשים. הוא יודע איך צריך להרים אירוע, ואיך לגרום לאנשים לא לרצות לשבת. בזמן שארתור (התותח) ניגן - השולחנות היו ריקים כי כולם - מבוגרים וצעירים היו על הרחבה. מדהים מדהים מדהים ואמליץ לכל אחד תקליטן ג'ינג'י שגם יודע להתווכח עם כלה ג'ינג'ית ולשכנע אותה שהוא צודק :)
חזרה לכל הספקים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA