מתחתנים? דברו איתנו 050-5678178
שני וגולן ממליצים

מתחתנים ממליצים

שני וגולן

13.05.17
אחרי שראינו לא מעט מקומות, את קסאנדו סגרנו על עיוור כי כבר לא רצינו לראות עוד... לא הכרנו את המקום לפני , שמענו המלצות לפנ ולשם, אין מילים ! היה מושלם ! ממנהל המכירות ועד אחרון המלצרים. היו פשוט מקסימם , כל שאלה , כל בקשה, ייעצו , תמכו ותמיד שמחו לעזור. האירוע עבר על הצד הטוב ביותר למרות כל החששות שיש לכל זוג לפניי... תודה ענקית לדותן מנהל האירועים שהיה כאחד מבני המשפחה וליווה אותנו לפני ובמהלך האירוע .
וואווו פשוט נהדרים !! בפגישה הראשונה כבר הבנתי שבחרנו נכון... עינב במקסימה שנפגשה איתנו לראשונה , הכימיה איתה הייתה מיידית , ישר הבנתי שמדובר בצלמת שמוציאה תמונות מעולות, ספונטניות ומיוחדות. היא והצוות הגיעו למקום ההתארגנות הרבה לפני שקבענו, צילמו כשהם מטפסים על כל מיני רהיטים רק כדי להוציא תמונות נדירות. הצילומים בחוץ שהיו כיפיים ויצאו מדהים ! אין מה להגיד ... חוויה מטורפת!
את איתי ראיתי בחתונה של חברים, שראיתי אותו ברשימת הספקים של איזיווד , ידעתי שאין לי מה להתלבט עוד. איתי העיף את הרחבה !! אנשים לא האמינו שהיו לנו רק 300 אורחים כי תמיד היו על הרחבה והרחבה הייתה מלאה תמידדדד... ידע לקרוא את הקהל עם הקשבה של סגנונות מוזיקה שביקשנו ממנו. מקצוען אמיתי !
לחצו כאן כדי לקרוא עוד המלצות של זוגות
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA