מתחתנים? דברו איתנו 050-5678178
טל ומוטי ממליצים

מתחתנים ממליצים

טל ומוטי

13.09.17

קסאנאדו- כנראה שאם היינו צריכים שוב איפה לבחור להתחתן הבחירה הייתה נשארת קסאנאדו! יוקרה,שירות מדהים, אוכל משובח ואווירה מנצחת הכל ביחד יצרו אירוע מושלם! אחת הבחירות הטובות שלנו (=

כבר בפגישה הראשונה היה לנו ברור שעם אירית ואלעד אנחנו רוצים להמשיך..עטפו אותנו בחום ואהבה ובעיקר הרגיעו אותנו לקראת היום הגדול! יוסי ורפאל ליוו אותנו בשלבי ההתארגנות, צילומי חוץ ועד החתונה. דאגו להצחיק אותנו שתהיה אווירה טובה ובעיקר שנהיה נינוחים! אירית חיכתה לנו באולם וכמו אמא אווזה בתוך כל הטירוף הזה דאגה לנו לתמונות עם אנשים שיקרים לנו, לכוסות מים לרחבה, שיהיה לנו נוח וטוב עם כל מה שקורה סביבנו. במשך האירוע הוקרנו על מסכים תמונות מצילומי חוץ שהשאירו את האורחים פעורי פה!

כימיה מטורפת עם איתי כבר בפגישה הראשונה, ביטלנו את הפגישה שתוכננה עם דיגי אחר בלי להיפגש. לא היה מה להמשיך לשקול! במהלך האירוע איתי דאג להחזיק את כולם ברחבה,היה קשוב לרצונותינו, ידע בדיוק לתזמן עליות וירידות,לא מפסיקים להגיד לנו כמה היה כייף באירוע,כמה האורחים נהנו, החזיק את המסיבה עד מאוחר (הכלה ביקשה ללכת הביתה :-)

אודי היה שם בשבילי יותר מרק "מעצב שיער"! היה קשוב וסבלני אלי בכל פגישה או שיחת טלפון. אודי עיצב את השיער לאמא שלי ולחברה טובה, כבר במהלך האירוע המחמאות לא איחרו לבוא לכולנו (= הוציא מכל אחת את הכי טוב שיש! אודי ליווה אותי לאולם! -אני לא מבינה איך אפשר בלי ליווי לאולם! זה כל כך חשוב והכרחי! תקתק תסרוקת שנייה תוך דקות בודדות (בלי שהרגישו בכלל שנעלמתי) אודי דאג שהשיער לא ייפול לי על הפנים, שאני אצטלם טוב וכמה שהשתוללתי באותו הערב השיער נשאר מושלם!!!ממליצה בחום לכל כלה שידיי הזהב האלה של אודי יגעו בה.

לחצו כאן כדי לקרוא עוד המלצות של זוגות
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA