מתחתנים? דברו איתנו 072-2237496
דנה ונאור ממליצים

מתחתנים ממליצים

דנה ונאור

02.08.17
קצרה היריעה מלהכיל את כל המילים הטובות שיש לנו אל אגדתא אז בקיצור- אולם מושלם! מרגע החתימה על החוזה עם לילך, המנהלת המדהימה, ידענו שאנחנו בידיים טובות. האולם יפייפה, הטעימות היו מעולות, התייחסו אלינו כמו מלכים, כל הזמן פינקו אותנו בכל מיני הטבות קטנות ועיצוב האולם היה בול מה שביקשנו. באירוע עצמו קיבלנו את לינוי הג'דאית שדאגה לכל, אבל באמת, ל-כ-ל הבקשות והדאגות שלנו והפכה את האירוע למושלם.
אפרת הגיעה משלב ההכנות ועד שלב קיפול השולחנות באולם. היא צילמה אותנו ברגישות ומקצועיות ותפסה את הרגעים הכי יפים שלנו, של המשפחה ושל האורחים. אהבנו שהיא נתנה לנו הרגשה נינוחה מול המצלמה ושהיא הדריכה אותנו בניסיון ומקצועיות ככה שהתמונות יצאו מושלמות.
החברה היא של ינאי אסיף, שאגב גם הוא גבר רצח וישבנו איתו על ספסל מחוץ לסטודיו ודיברנו על החיים. אבל מי שהיה הדיג'יי שלנו הוא ג'ובי, בחור ג'ינג'י וגזור על החיים שאוהב מוזיקה הכי בעולם ועשה לנו שמח שקשה לתאר במילים. קיבלנו מיליון מחמאות על האווירה והמסיבה והכל הכל בזכות ג'ובי. הוא מקצועי מאוד, הוא קלע בול לטעם שלנו (ומסתבר גם של האורחים) ופשוט עשה לנו הכי שמח בעולם. אוהבים אותך ג'ובי!
לחצו כאן כדי לקרוא עוד המלצות של זוגות
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA