דף הבית / סיפורי הזמנות / הזמנת החתונה של טל ולאון

הזמנת החתונה של טל ולאון

איור ההזמנה של טל ולאון מספר את סיפור היכרותם

הסיפור שלהם מתחיל בדיוק לפני ארבע שנים. בדצמבר 2008. לאון (קרברסקי), אז תושב הרצליה, סטודנט באוניברסיטת תל אביב ונוסע מתמיד בקו 501 של אגד. סתם קו. באמת שאין בו משהו מיוחד, מלבד העובדה שבאותו הקו בדיוק נהגה לנסוע טל, כשעוד הייתה רשף, לראשון לציון למכללה למנהל. והיא בכלל באה מרעננה.
בתאריך 9 בדצמבר 2008, לפני ארבע שנים בול, הם נפגשו לראשונה. נסיעת ערב בדרך חזרה הביתה אחרי יום ארוך של לימודים, זו במדעי ההתנהגות וזה בביוכימיה. הכיסא שלידה היה פנוי, הוא התיישב ועם התארכות הפקקים התפתחה שיחה. "אני זוכרת את התאריך 9 בדצמבר, זוכרת איך בסוף הוא לא לקח את הטלפון שלי, אבל אני לא זוכרת על מה דיברנו", היא מספרת.

התיקון של לאון

לאון ירד בהרצליה, טל המשיכה לרעננה. דרכיהם יפגשו בעוד שבוע בדיוק. בתאריך 16 בדצמבר, שוב באותו הקו ואחרי רגע של מבוכה והזמנה מלאת תעוזה מצידה שיעבור לשבת לידה ("ובדרך כלל אני ממש לא פלרטטנית"), הוא יבקש את הטלפון שלה. "הסמקתי ונתתי", טל נזכרת וממשיכה "בטח שלא תיארתי לעצמי שזה יוביל לחתונה".

בדיוק שבוע לאחר מכן, ביום שלישי, נר שלישי של חנוכה, נרשם הדייט הראשון.

ההזמנה

כשהגיע הזמן לעצב הזמנות "ידעתי שאני רוצה שההזמנה תהיה מאויירת. לאון הטיל וטו על הוספת קריקטורות שלנו. אני ידעתי שאני רוצה לספר את הסיפור אבל לא באמת ידעתי איך להעביר אותו ואז, ערב אחד כשנסעתי מאחורי אוטובוס עם פרסומת מאחור פתאום קפץ לי הרעיון לשים את התמונה שלנו במיקום הזה, כפרסומת על האוטובוס. ומשם התגלגלה ההזמנה.
האוטובוס נוסע לכיוון הים – כי החתונה בכוכב הים.
השלט שאוסר על סיבוב פרסה מסמל שאין דרך חזרה. מעכשיו זה שנינו ביחד הלאה – וזאת הסיבה שהאוטובוס לפני פניה. כאילו ממשיכים בדרך".
על לוחית הרישוי תאריך החתונה ואורות הרמזור הם לבבות. כמובן

מאז, הספיקו השניים לוותר על שירותיה של חברת "אגד" לטובת רכביהם הפרטיים, אבל הם שומרים לה מקום בליבם.

תוספת לתיבול: גם הוריה של טל הכירו באוטובוס. אמה למדה בסמינר הקיבוצים ואביה באוניברסיטת תל אביב. הוריה הכירו ממש על אותו הקילומטר.

 

החתונה של טל ולאון:

10 באוקטובר 2012, כוכב הים, 250 מוזמנים, תקליטן: גיא גוטמן, צילום: שני צלמים, איפור שיער: יאיר דניאל, עיצוב הזמנה: איריס ל-WEDO
 

 

צריכים עזרה בארגון החתונה?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

אודות hadar

כדאי לבדוק גם

טוויסט במיינסטרים: הפתעות קטנות בחתונה של איה ודני

על הנייר החתונה של איה ודני נראית די רגילה, אבל אם הכלה, המלוות, טבעת עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *