דף הבית / חדשות / אלופת העולם מצטרפת למשפחת easywed

אלופת העולם מצטרפת למשפחת easywed

השייטת ורד בוסקילה פורשת מהספורט התחרותי ומצטרפת אלינו

אחרי שלוש אולימפיאדות ומדליות באליפויות העולם ואירופה, ורד בוסקילה, מנהלת פיתוח עסקי ב-easywed, פורשת

לקחנו הבוקר הפסקה קטנה מעסקי ארגון החתונה ונסענו לתמוך בחברה חדשה במשפחתנו. במסיבת עיתונאים שכונסה בבית הוועד האולימפי, הודיעה היום ורד בוסקילה המדהימה, על פרישתה מהחיים הספורטיביים התחרותיים ומהקמפיין האולימפי. היה מרגש, ממש עם דמעות.

ורד, כשדמעות חונקות את גרונה, פתחה בדברי תודה למשפחה ("שתמיד תמכה בי"), לוועד האולימפי ("היה בית עבורי"), לאיגוד השיט, להפועל ת"א-האגודה שלה ולמאמן אילן תשתש, שזיהה את הפוטנציאל עוד כשהייתה בת 8 וליווה אותה מאז וב-20 השנים האחרונות.

"למרות הבכי וההתרגשות, אני פה ממקום של אושר לקראת הצעד הבא והחיים שאחרי", אמרה ורד, והוסיפה "עברתי לעבוד באיזיווד, חברה שמארגנת חתונות, וזה אתגר חדש עוברי לקפוץ למים אחרים לגמרי ולראות איך אני שוחה".

כשהיא דיברה על התחושה שמלווה ספורטאי שעולה לפודיום בתחרויות גדולות, גם אנחנו נחנקנו מדמעות. "אני מאחלת לכל אדם לחוות את התחושה הזאת, לעמוד על הפודיום ולשמוע את התקווה", אמרה ורד.

מיד אחריה עלו ודיברו בזה אחר זה יו"ר הוועד האולימפי צבי ורשביאק, מנכ"ל הוועד אפרים זינגר, גילי לוסטיג מהוועדה לספורט והמאמן אילן תשתש והרעיפו על ורד שבחים מדהימים. "אחת הספורטאיות הכי טובות שהיו בישראל" סיכמו כולם.

ורד היא אחת השייטות המצליחות בתולדות הענף בישראל ומאחוריה מדליית זהב אחת באליפות עולם ועוד שלוש מדליות ארד באליפויות העולם ואליפויות אירופה.

אנחנו הגענו כדי לחזק את ורד, לחבק אותה ולהגיד לה שאנחנו מעריצים. שאנחנו שמחים שהצטרפה למשפחת easywed ושנעשה הכל כדי לרכך לה את הנחיתה בים החדש שלה.

אוהבים אותך, ורד. מודים לך על שייצגת את ישראל בכבוד כל כך גדול וגאים שאת חלק ממשפחתנו.

צריכים עזרה בארגון החתונה?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

אודות hadar

כדאי לבדוק גם

הבחירות של הכלות הישראליות

כלות ישראל הצביעו והשפיעו והרי לפניך – הבחירות האמיתיות בתכנון חתונה ישראלית, מגובה צ'ק ממוצע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *