דף הבית / מדריכים / איך מחשבים תקציב לחתונה? | מדריך easywed

איך מחשבים תקציב לחתונה? | מדריך easywed

המומחים של easywed עם המדריך המלא: איך מחשבים תקציב לחתונה? ממה מורכב התקציב? כמה עולה מנה? כמה עולה כל ספק? ואיך מוזילים עלויות? (כל מה שאתם צריכים לדעת בכמה תמונות פשוטות)

הצעת נישואים מרגשת, פרפרים בבטן והרבה חלומות שהצטברו בראש. ככה בדרך מתחילה הדרך הארוכה של ארגון חתונה. "אני רוצה להתחתן על הים בשקיעה", "אני רוצה בתל אביב", "אני רוצה פשוט-פשוט-פשוט", "אני מעדיף אלגנטי אבל בטעם" – כל אחד מגיע עם הרבה רצונות, השראה ופנטזיות אבל לאט לאט מחלחלת ההבנה שגם חתונה מפוארת וגם חתונה "פשוטה" עולה כסף, הרבה כסף. אז איך מחשבים תקציב לחתונה? כמה עולה חתונה קטנה? כמה עולה חתונה גדולה? והאם יש באמת הבדל בין חתונה בתל אביב לחתונה בשרון? איפה הכי יקר להתחתן? כמה עולה אולם לחתונה? כמה עולה צלם לחתונה? כמה עולה דיג'יי לחתונה? ואיך מוזילים עלויות ושומרים על התקציב?

בדיוק בשביל זה קיבצנו את מארגני החתונות המומחים שלנו ב easywed והכנו לכם את המדריך המלא: איך מחשבים תקציב לחתונה? (או כל מה שאתם צריכים לדעת בכמה תמונות פשוטות)

 

 

3

רוצים עוד פרטים? http://www.easywed.co.il/
 

 
 

 

צריכים עזרה בארגון החתונה?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

אודות easywed

easywed הוא סטארטאפ שמארגן לכם את כל החתונה, מגן האירועים ועד האטרקציות לרחבה. מה זה אומר? במקום שתשבו מול האינטרנט ותחפשו ספקים טובים שמתאים לצרכים שלכם, אנחנו נמצא לכם אותם ונעזור כל הדרך לחתונה.

כדאי לבדוק גם

5 דברים שכולם שוכחים לחשב בתקציב החתונה

יש לא מעט סעיפים שזוגות מבזבזים עליהם, הוצאות כביכול קטנות שעולות בסופו של דבר הרבה מאד כסף. בשביל זה אנחנו כאן להזכיר לכם את מה שרוב הזוגות שוכחים