מתחתנים? דברו איתנו 072-2237496

חתונת שישי צהריים

אחד הטרנדים הלוהטים בתחום החתונות היום הוא חתונה ביום שישי בצהריים, להלן: חתונת שישי. המגמה צוברת תאוצה ולא בכדי, מאחר ומדובר באירוע עם לא מעט יתרונות, שאולי לא חשבתם עליהם.
 
היתרונות
לחתונת שישי בדרך כלל אופי פחות מחייב. האווירה קלילה, קוד הלבוש יותר קז'ואל ופחות מעונב וללאורחים, בינינו, יותר נוח - וזה יתרון אדיר. האורחים, אגב, לא עבדו באותו בוקר, לא נסעו בפקקים לחתונה שלכם אחרי שעות של עבודה וגיחה קצרה הביתה להתארגנות. האורחים שלכם מגיעים אחרי בוקר מרענן בבית ועם המון אנרגיות של יום שישי. נפלא! השילוב בין שני היתרונות הנ"ל מעניק אירוע כייפי יותר, אינטימי ושמח עם מגע של חופש.
 
חתונת שישי צהריים מעניקה לחתונה אווירה מיוחדת. צילום: שוטרס
 
 
זאת ועוד:
חתונה שמתקיימת בצהריים, זולה מאירוע ערב. נקודה.
 
האווירה הקלילה המתוארת לעיל פותחת בפניכם חלון הזדמנויות ייחודי. למשל, להעז בבחירת מוסיקה קצת אחרת, המשקפת טעם אישי וייחודי יותר ופחות מיינסטרימי או צעקני מאוד. אתם תראו שבחירות כאלו יכולות להוביל לרחבת ריקודים מלאה באורחים מפזזים מכל הגילים. ואין מראה מלבב מזה.
 
תוכלו לבחור תפריט מגוון יותר, פחות קשיח ופחות כבד. טווח האפשרויות העומדות בפניכם הוא עצום ותוכלו לשלב אלמנטים של בראנץ' עם תפריט צהריים עשיר. 
 

מזנון קליל וטעים בחתונת שישי. צילום: ארט תמיר 
 
הדברים שיש לקחת בחשבון
כאשר הזוגות בוחרים להתחתן בגן אירועים פתוח, יש לקחת בחשבון את החום הישראלי והשמש הקופחת בצהריים. אם מחליטים על חתונה בצהריים, כדאי לבחור תאריך בחודשי האביב או הסתיו כמו אפריל-יוני/ ספטמבר-נובמבר. אם בכל זאת חתונת השישי-צהריים שלכם תתקיים ביולי-אוגוסט, כדאי לבחור בגן המשלב גם אולם עם מיזוג אוויר.
יש לקחת בחשבון את כניסת השבת. בחורף השבת נכנסת מוקדם מאוד,  בסביבות 16:00 והמקומות הכשרים נאלצים לסיים את הפעילות עד כשעה לפני כניסת השבת, מה שלא מותיר הרבה זמן לחגוג. קיימת אופציה לחגוג אירועי חתונה במקומות לא כשרים ואז החגיגות יכולות לגלוש אף עד השעות הקטנות של הלילה.
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA