מתחתנים? דברו איתנו 072-2237496

טיפים להצלחת אירוע חתונה

האם כדאי לזוג שמתחתן להיות נוכח בקבלת הפנים באירוע חתונה?

זה לא "must", אבל כדאי להיות בקבלת הפנים של כל חתונה משלוש סיבות:


(א) אירוע חתונה הוא קצר מאוד, כך שאם פספסתם את קבלת הפנים, פספסתם רבע מהאירוע.

(ב) מטבע הדברים, חתונה היא מרגשת, שלא לומר נוטה להיות מלחיצה לזוג עצמו שמתחתן. השהות בקבלת הפנים של חתונה עוזרת מאוד להפיג את המתח, משום שמתאפשר לכם להיכנס לתקשורת (מינגלינג) עם המוזמנים שלכם, במקום להריץ סרטים על האירוע כשאתם "כלואים" בחדר סגור שהמקום הקצה לכם.

(ג) הסיבה השלישית והאחרונה היא שבמקום להיות עסוקים בלהצטלם עם כל מיני דודים ליד השולחנות בחלק הארי של האירוע ולפספס חלק ממסיבת ה חתונה, אתם יכולים למנוע או לצמצם את הצורך להתרוצץ בהמשך, משום שהצלם יצלם אתכם עם האורחים כבר בקבלת הפנים.


בכל אופן, אם אינכם רוצים להיראות לפני החופה כדי לשמור על אלמנט ההפתעה עד הטקס חתונה עצמו, הרגישו חופשיים לדלג על הטיפ הזה.


ההשפעה שלכם על רמת השמחה באירוע חתונה

אם ריקודים ו"שמח" זה משהו שחשוב לכם שיהיה באירוע, תדאגו לא לרדת יותר מדי מרחבת הריקודים. אתם מרכז האירוע, וכשאתם לא על הרחבה, היא מתרוקנת או לא ממריאה. הפוטנציאל המלא של אירוע חתונה מתפספס, ולא משנה מי הדי ג'י. מצד שני, כשאתם על הרחבה, האורחים שלכם מגיעים לשמוח בשמחתכם ומרגע זה והלאה הם כבר בידיו המיומנות של הדי ג'י, שידאג להשאיר אותם שם עם מוסיקה טובה.

לסיכום: כדאי להיות על הרחבה!


מה עוד יכול לפגוע בזרימת האירוע ובשמחה?

בחלק ניכר מגני האירועים, יש נטייה להוציא את הקינוחים מהר מדי. הבעיה היא שזה עלול "לפרק" לכם את רחבת הריקודים בטרם עת. כמעט אף אחד לא מצליח לעמוד בפיתוי של הריח או המראה של הקינוחים שבחרתם, ולכן מומלץ לתאם עם הקייטרינג מראש על מועד נכון או סביר סבירה להוצאת הקינוחים במסגרת מסיבת ה חתונה.

למשל, באירוע חתונה שמתחיל בערב, כמעט אף אחד לא עוזב לפני 23:00 בלילה (אפילו לא הדודה שושנה). המועד להוצאת הקינוחים צריך להיות סמוך לשעה זאת, כך שהאוכלוסייה המבוגרת יותר תמצה את הריקודים לפני כן, תיגש לקינוחים ואז תפרוש הביתה, בעוד שהצעירים שהלכו לרגע יחזרו לרחבה.


הצלחת אירוע חתונה תלויה במידה משמעותית בתיאום בין הגורמים השונים, ולכם יש את הכוח להשפיע על זה.

מה לגבי אלכוהול?

לצערי, יצא לי לראות לא פעם שחתן או כלה (בדרך כלל חתן) לא מצליחים להגיע לסיום האירוע בגלל שתייה מופרזת או לא נכונה של אלכוהול. פעם אפילו קרה לי שחתן התקשר אלי שלושה ימים אחרי האירוע שלו, ואמר לי שהוא שמע שהיה גדול. באירוע חתונה אחר שעשיתי, נשקף לעיני מראה הזוי של רחבת ריקודים מלאה ושמחה, כאשר ברקע שלה החתן "מרוח" על השולחן במשך מחצית מהאירוע.

כך ש… אם אתם כבר שותים, מומלץ שלא להפריז, ובטח שלא על בטן ריקה.


ומה לגבי התאורה באירוע חתונה, האם גם על זה אתם צריכים לתת את הדעת?

ברוב גני האירועים והאולמות יש מערכות תאורה מתקדמות, מה שאומר שהתאורה עצמה ממוחשבת ונשלטת ע"י פיקוד. לתאורן עם השקעה לא גדולה מצידו יש אפשרות ליצור עבורכם אוירה מחשמלת אשר תוסיף מימד מדליק לאירוע חתונה. אך הנה מגיע ה- "אבל". נדיר למצוא היום תאורן שישב במשך רוב האירוע על בקרת התאורה ויעשה את מה שהוא אמור לעשות: להתאים את התאורה למוסיקה. מה שבד"כ הם עושים, זה משנים פעם בכמה זמן את תוכנית התאורה ששמורה בזיכרון. בינתיים הם הולכים מעמדת התאורה ואלוהים יודע איפה הם. הקהל לא ממש מרגיש בזה מאחר ובכול זאת התאורה עובדת (אבל לא ממש קשורה למתרחש). כך שלא משנה כמה כסף המקום השקיע בפנסים החכמים שלו, בשורה התחתונה האווירה מהתאורה היא בינונית ולא כמו שיכולה להיות. וגם אם נציגי המכירות מהמקום ערכו לכם סיור מודרך ברחבת הריקודים טרם אירוע חתונה, כדי להראות לכם שלא חסר כלום בשביל ליצור את האווירה המושלמת, ברגע האמת זה לא ממש כך. מה שחסר כאמור זה נכונות והשקעה.

הדרך שלכם לטפל במצב זה, היא פשוט לומר לגן האירועים, שנושא התאורה באירוע חתונה זה חשוב לכם מאוד ושידאגו לעדכן את התאורן שאתם מאלה ששמים לב ושאכפת להם מכך. כך הסיכוי שתקבלו אווירה מעולה יגדל וכמו כן, תמורה הולמת לכסף שלכם. ואם למרות זאת אתם עדיין לא בטוחים בשיתוף פעולה מצידו של התאורן, אז אתם יכולים לעשות מה שחתן אחד אמר לי לגבי זה, פשוט לתת טיפ צנוע בסך 50 ש"ח בפתחו של אירוע חתונה, ישירות לתאורן על מנת שיעשה ת'עבודה (עצוב אבל נכון).


לסיכום:

עד ליום בו אירוע חתונה מתקיים, אתם בני הזוג, הייתם עסוקים מאוד בהכנות לרגע הגדול. הפכתם למעין מפיקים, התרוצצתם בין 17 מקומות, נפגשתם עם תקליטנים וצלמים, הלכתם לטעימות, ועוד ועוד.


ועכשיו האירוע מתחיל… אז זה הזמן לזכור לעזוב את תפקיד ה"מפיקים", ולעבור להיות מה שאתם, החתן והכלה. וכפי ששמתם לב, זה אכן תפקיד. התפקיד הזה אומר שזה הרגע שלכם ליהנות ולא לתת, חלילה, לשום דבר להוריד אתכם.

אתם מבסוטים - משמע, נותני השירותים שבחרתם מרגישים בנוח ומצליחים להוציא מעצמם ומהאירוע את המיטב עבורכם.

                                  


שיהיה בהצלחה,
די ג'י תומר ורד.


הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA