מתחתנים? דברו איתנו 072-2237496

החתונה האולטימטיבית שלי

הייתי סוג של "תום בוי". לא תמיד זיהיתי אצלי את הכמיהה להתחתן. גם כילדה, שסבבו אותה חברים וחברות משני המינים לא חלמתי על חתונה עם שמלת כלה לבנה וצחורה ואת הצעדים המהוססים והרועדים אל עבר החופה וכל המאפיינים הנוספים המתלווים לטקס חתונה כמו שבירת הכוס, שליפת הטבעת והנשיקות מכל עבר שבאות בצרורות, כשההתרגשות פגה ומפנה את מקומה לתחושת ההקלה, רחבת הריקודים ואותו רגע קסום בו מתחילים ליהנות מהאירוע עצמו כשליפול מהרגליים ואפיסת הכוחות הם חלק מהמשחק. 
הייתי ילדה ששיחקה בעיקר כדורגל עם בנים (אני תמיד הייתי בשער וראוי לציין כי הצלתי מספר כדורים), כשבארון לא היה זכר לשמלה ובודאי לא למלמלה. ומסיפורי אימי לא עשיתי לה חיים קלים. אבל עם השנים, לאחר שנחשדתי בנטיות מוזרות מצד הורי, התמתנתי והתחברתי לצד הנשי שלי ואף התחלתי לצאת עם גברים, והנה אך לפני שבוע חגגתי חתונה שלא הייתה מביישת את בתו או יותר נכון את נכדתו של הנשיא. חתונה לתפארת הייתה, לא פחות מ 800 מוזמנים, כמובן 800 מתנות בהתאמה (למרות שהפצרנו בכולם שיביאו שיקים), זרי פרחים מציצים מכל פינה, דרבוקות, להקות רוקדות על השולחנות ובעיקר מה שהכי חשוב למרבית המוזמנים ובכלל בכל חתונה – הקייטרינג התעלה על עצמו וקצר הצלחה, היום הוא לא עומד בביקושים ואין אירוע חתונה של 
VIP שהקייטרינג הזה אינו נוטל בה חלק. ולא, שלא תבינו אותי לא נכון אני לא נמנית עם רשימת הסלבריטאים, פשוט סתם להוריי היה כסף (שלא היה להם מה לעשות איתו) והעובדה שאני סטרייטית ונישאת לגבר, הפכו אותם בין לילה ללארג'ים ללא תקנה. במקרה גם הצליח להם והאירוע חתונה היה מוצלח מאין כמותו. זהו זה, עשיתי זאת וקשה לי להאמין שאני נשואה כדת וכדין לאדם שאני עומדת לבלות עימו את שארית חיי. קשה לי להודות בזאת אבל חתונה (אבל רק כשאת השחקנית הראשית) הוא אירוע מרגש. אני יושבת לי לתומי בטיסה חזרה מירח דבש סופני בפריז ותוהה אילו חיים מצפים לי. ברור שקיימת ציפייה דרוכה לילד ובמהרה. "אנחנו לא נהיים צעירים יותר ויותר ונרצה ליטול חלק בעולם של הילדודס" קראה אימי יום לפני החתונה. נאלצתי להנהן כי אין להכנס עם אימי לעימותים שעלולים להסתיים בטרם עת, באווירת נכאים שתלווני עד יום מותי (לא הייתי רוצה להסתכן בכך שהילדודס יגדלו באווירה שכזאת) ועוד לפני חתונה. למרות שאני אוהבת ילדים וקשה לי לדמיין עצמי בלעדיהם, אמתין למועד הנכון מבחינתי לממש את חלום האימהות. מה עוד שגם אישי אינו בין הממהרים (שבועיים אחרי שהכרנו הציע לי נישואין) אי אפשר לדעת אצלו (יש לי חיים שלמים לפענח את צפונות ליבו). החיים מפתיעים והם מנהלים אותך למרות שאתה מנסה ההיפך אבל ככה זה ואין לכם מה לפחד מחתונה, לטעמי, אחד מהרגעים המרגשים בחייכם.

הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA