מתחתנים? דברו איתנו 072-2237496

חתונה בטבע

חתונה בפרדס בתקופת הקטיף עם מריצות מוכנות ודליים עמוסים לעייפה בתפוזים עושה לכם את זה? אתם חולמים על חתונה בחוף הים או בשדה בתולי?
חלום נפלא ללא ספק וכדאי שתשימו לב לכמה עניינים בירוקרטיים לא פשוטים שתצטרכו לעבור כדי להגשימו.
 
חתונה בפרדס, בשדה, על החוף או בכל שטח פתוח וציבורי אחר דורשת אישורים מהרשות המקומית, המשטרה ומכבי האש, מרשות הטבע והגנים - אם מדובר באתר לאומי וחוף הים יצא בשנים האחרונות אל מחוץ לתחום, ובסך הכל טוב שכך. אנחנו אוהבים את החוף ואת הים שלנו וכדאי לשמור עליו ועל צבי הים הרכים.
 
אם אישור בידכם, זה הזמן לדאוג לגנרטור רזרבי ולתאי שירותים ניידים (המקובל: תא לכל 40 נשים, אחד לכל 40 גברים) ואגב, קיימים היום בשוק שירותים ניידים שלא יביישו אף גן אירועים.
צילום: אפרת ציון
 
ועכשיו לחלק הכיפי: חתונה בטבע, בין אם מתארגנת בעזרת מפיק ובין אם בחרתם להפיקה בשיטת עשה זאת בעצמך, תגרום לכם להתעסק בכל הפרטים הקטנים שלה - מאופיה הכללי דרך מיקום רחבת הריקודים, השולחנות והמזנונים ועד עיצוב התאורה ומרגש החניה.
 
לצד עיצוב המקום והתאמתו ליום החתונה, כדאי גם לספר לאורחים, שידעו להיערך בנעליים ובבגדים המתאימים לאירוע בטבע.
 
ולפני שאנחנו ממליצים על לוקיישנים, יש להגיד: חתונה בשטח הפתוח אינה הפתרון לניסיון לחסוך בעלויות. מדובר בחוויה בלתי נשכחת ולא זולה בכלל. קחו בחשבון שסדר גודל התקציב הנו כשל חתונה בת 300 מוזמנים בגן אירועים איכותי במרכז הארץ.
 
לוקיישנים:
מערת בית גוברין היא אחד המקומות היותר מבוקשים להפקות חתונה. לכל אותם חבר'ה שאינם נרתעים מנסיעה ארוכה, המקום יוצא דופן בייחודיותו ולרומנטיקה אין גבולות. 
בצפון, לא חסרים הרים למרגלותיהם ניתן להרים אירוע יוצא דופן. גם החרמון המכוסה כולו לבן יכול לשמש כרקע רומנטי לחתונה קצת יוצאת דופן. בחתונה כזאת, ניתן לשלב תפריט חורפי הכולל מרקים חמים, תבשילי קדירה, פונץ' חם וערמונים. 
באזור הנגב תוכלו למצוא מרחבים מופלאים לחתונה בנוף מדברי, באוויר הפתוח, תחת שמיים זרועי כוכבים (שימו לב שעלול להיות קר) או בצהריים חורפיים חמימים.
 
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA