מתחתנים? דברו איתנו 072-2237496

הסלואו הראשון של החתן והכלה

כל אחד יכול לרקוד – זוהי אינה הצהרה, זוהי עובדה הניתנת להוכחה כמעט עם כל צפייה בתכנית הפופולארית "רוקדים עם כוכבים". בסופו של יום, הכול שאלה של רצון והתמדה. ולא צריך להיות אנה ארונוב בשביל שהסלואו שלכם ייראה מספיק מרשים ומקצועי. בקיצור, אתם לגמרי יכולים.
 
אם אתם מתכננים להפתיע בריקוד זוגי שירשים את האורחים, ואתם אינכם רקדנים מקצועיים, כדאי להתחיל כמה שיותר מוקדם, כשלושה חודשים לפני החתונה. כיום, החשיפה לסגנונות הריקוד הולכת וגדלה (בעיקר הודות לתכניות "רוקדים עם כוכבים" ו"נולד לרקוד"), הביקוש עולה ומקומות רבים ללימודי ריקודים סלוניים נפתחים חדשות לבקרים. כך, שלא תהיה לכם בעיה למצוא מורה. 
*צילום: ספי מגריזו
 
השיעורים הראשונים יוקדשו ללימוד צעדי הבסיס. במסגרת השיעורים צוברים הרוקדים אט אט את הביטחון תוך קבלת הדרכה יסודית. זה הזמן לצפות ב"ריקוד מושחת" ולהיכנס לאווירה. ובהתאם: מומלץ כי במסגרת ההכנות לחתונה ולריקוד, הכלה המיועדת תבחר לא רק שמלת כלה אלא גם שמלה תואמת איתה תגיע לשיעורי הריקוד, שתעזור לה להרגיש לא פחות מרקדנית. ונעלי עקב.
 
לאחר מכן, עם ההתקדמות וצבירת הביטחון, יתחיל המדריך לשלב בצעדי הבסיס קומבינציות ריקוד מסובכות ומתקדמות יותר. מכאן תמשיכו לכוריאוגרפיית ריקוד מלא, שתתאים לשיר שבחרתם, לסטייל שלכם וליכולת. ומכאן - אימונים, אימונים, אימונים. רצוי לצלם את הריקוד ולצפות בביצועים שלכם, כך שתוכלו להתרשם מהצד ולשפרו מחזרה לחזרה. 
 
בשיעור האחרון, רגע לפני הרגע הגדול, אתם כבר אמורים לזכור את הצעדים מתוך שינה.
 
 
כמה טיפים קטנים:
 
- חשוב מאוד להגיע לשיעורי הריקוד בבגדים נוחים, רצוי לרכוש את הנעליים המיוחדות שילוו אתכם גם באירוע חתונה עצמו. כדאי גם לבחור שמלת כלה  ההולמת את המעמד ולקחת בחשבון בשמלה כבדה ונפוחה עלולה להכביד על הריקוד ועליך באופן כללי.
 
- באירוע עצמו, חשוב לתדרך את הצלם המלווה אתכם, לעדכן אותו כי אתם הולכים לרקוד ושידאג לצלם אתכם בלונג שוט. 
 
- בחרו שיר שאורכו לא יעלה על 4 דקות כי מעבר לזמן הזה, האורחים עלולים לאבד עניין ופוקוס וחבל.
 
לכתבה על עשרת שירי הסלואו הטובים בשבילכם, הקליקו כאן 
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA