מתחתנים? דברו איתנו 072-2237496

מזכרות לאורחים בחתונה

דרך מצוינת ואולטימטיבית להפוך את החתונה שלכם לאירוע ייחודי, בעל פן אישי ובלתי נשכח היא באמצעות מתן מזכרת קטנה, צנועה ואישית לאורחים שהקדישו מזמנם להגיע לאירוע. איך תוכלו לבחור מבין היצע המזכרות הרחב בשוק את המזכרת שתענה על הצרכים הייחודיים שלכם ותתאים לאופי האירוע המתוכנן.
 

מזכרת בהתאם לקהל האירוע

מארגני אירועים דתיים נוהגים לבחור מזכרות שימושיות עבור קהל האורחים כמו למשל סדרי ברכות, ספרוני תהילים קטנים, ספרוני שירים מהמקורות, חוברות הכוללות תפילות שימושיות וכל אלה מודפסים באופן פשוט או מעוצבים ומקושטים בשיטת עבודת יד. אצל מארגני אירועים חילוניים נהוג לבחור לחלק לאורחים חפצים עליהם מוטבעים או מודפסים תאריך החתונה, שמותיכם, הקדשה אישית או מילות תודה וכן הלאה.
 

מזכרת שימושית ועמידה

על מנת שהמזכרת תהיה שימושית עבור חלק גדול מהאורחים, מומלץ לבחור מתנה שתפנה למכנה משותף רחב ככל הניתן כמו פלייסמנטים לכוסות או פד למחשב שיהיו מעוטרים בהקדשה או תמונה המותאמת לאירוע. בנוסף, מומלץ לבחור מזכרת באיכות שתחזיק מעמד לאורך זמן, למשל אם תבחרו מגנטים לאירועים, מומלץ לוודא בעת ההזמנה שלאחר תקופה התמונה לא תדהה ולא תתקלף מהמגנט. אם בחרתם לחלק עטים עם הקדשה, כדאי לבחור כאלה שלא יתקלקלו אחרי השימוש הראשון.
 

מזכרת בהתאם לתקציב

מאחר ומדובר באירוע הכרוך בהוצאה גדולה מלכתחילה, לטובת מזכרות לאורחים, אין צורך להשקיע סכומי כסף מוגזמים ומומלץ לבחור כאלה שיהיו מקוריים וסמליים להכרת תודה, שישאירו את האורחים עם טעם טוב ומתוק בפה. בהתאם לכמות המוזמנים וליכולת שלכם, מומלץ להגדיר מראש תקציב המיועד אך ורק לנושא המזכרות ובהתאם לכמות הנדרשת, לבחור בין ההיצע בשוק ולהתאים לאופי האירוע המתוכנן.
 

מזכרת בהתאם לצרכים שלכם

לפני בחירת המזכרת החליטו באם אתם מעוניינים לחלק אותם בתחילת האירוע, בעת כניסת האורחים או דווקא בסיומו. בנוסף, החליטו מה הקונספט של המזכרת: האם היא כזו שנועדה להשארת טעם מתוק בפה כמו שוקולד או דווקא מזכרת שימושית לאורך זמן כמו חפץ או אביזר שיוכלו לשמש את האורח לתקופה ארוכה.
 

עשו זאת בעצמכם

זה החלק בחתונה בו גם אתם יכולים לקחת חלק פעיל. הקדישו כמה ימים של גזירות, הדבקות, כיתובים והקדשות. זה יכול להיות זמן איכות שלא יסולא בפז. וחדוות היצירה המשותפת רק תחזק את הקשר, היחסים והכיף שלכם. 
תוכלו להכין, למשל, קלף עליו שיר או ברכה אישית מכם, אותו ניתן לגלגל ולקשור בסרט צבעוני ויפה. תוכלו לרכוש חמסות קטנות עשויות גבס או עץ, לצבוע ולקשט אותן באמצעות חומרים שניתן לרכוש בחנויות לעבודות יצירה, ליצור שקיות הפתעה קטנות ועוד.
רעיונות למזכרות שימושיות לאורחים

- מתנה מתוקה: שוקולדים ממותגים עליהם מוטבעת הקדשתכם האישית או תמונתכם בשילוב תאריך האירוע. זרי ממתקים קשורים בסרט ופתק עם הקדשה או שקית ממתקים של יומולדת.
 
- מגנטים. מזכרת פופולארית מאוד, כשצלם מטעם החברה מגיע לאירוע ומצלם את האורחים במהלכו בסיטואציות שונות. תמונות אלו מודפסות במקום על מגנטים עם הקדשת הזוג ותאריך. מזכרת שימושית שניתן להצמיד למקרר, נשמרת לאורך זמן ומאפשרת להנציח את החיוכים מהאירוע.
 
- פאזלים ממותגים – מזכרת שהיא גם משחק בגדלים שונים כאשר מספר החלקים נעים בין 4 ל-240. קיימת אפשרות לבחור גם פאזלים ממגנטים.
 
- מחזיקי מפתחות אישיים בעיצובים אישיים מגוונים. ניתן לשלב את תמונתכם בצירוף עם הקדשה אישית, הכרת תודה או ברכת הדרך.
 
- בלוני הליום צבעוניים, שייקשרו למראות המכוניות החונות מחוץ לחתונה. בתום האירוע, כשאורחים יצאו אל מגרש החניה הם יצפו במחזה מקסים ומשובב לב. ויסעו הביתה כשבלון שמח רודף אותם.
 
- מתנה ירוקה: עציצים קטנים אמיתיים או מפלסטיק בצירוף פתקי תודה.
 
- קריקטורה של האורחים: בתקציב קצת יותר גדול, ניתן להזמין לחתונה קריקטוריסט שיצייר את האורחים, שיקבלו בתורם את הציור עם הקדשה.
 
- בחתונות קיץ: מניפות צבעוניות ממותגות. ניתן לרכוש בשווקים רבים במחירים סיטונאיים.
 
- בחתונות חורף, ולבעלי תקציב גדול: צעיפים דמויי פשמינה לנשים, מחזיקי מפתחות לגברים, למשל.
 
לסיכום,
בכל בחירה של מזכרת המתאימה לחתונה הצפויה, מומלץ שתתייעצו עם בעלי מקצוע וחברות המתמחות בעיצוב מתנות לאירועים וכמובן לקבל רעיונות והמלצות מחברים ומכרים שחגגו אירוע וביצעו את הבחירה בהתאם למשוב שקיבלו מהאורחים לאחר האירוע.
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA