מתחתנים? דברו איתנו 072-2237496

צילום, חתונה ומה שביניהם...

ברוכים הבאים לתוכנית הריאליטי הפרטית שלכם: יום החתונה. היום היחד בחייכם, בהנחה שאתם לא מגה-סלב או פליטי "הישרדות", ילווה צלם צמוד שיתעד כל רגע, חיבוק ונשיקה. נצלו את זה. הציאו מזה את המיטב. השתחררו, הפתחו להשתטות ולכיף מול המצלמה. התחברו לצלם שלכם וביחד תצרו "בוק" של כיף, אהבה, שמחה וזיכרונות.


לוקיישנים עם משמעות


אתרי הצילום לאירוע חתונה יכולים להיות מגוונים החל במקום בו אתם מתארגנים לאירוע חתונה, במלון, בדירה השכורה, בבית ההורים או בפארק הסמוך למגוריכם. לצילומים המוקדמים, כדאי שתבחרו מקום עם משמעות עבורכם. אם זה המקום בו יצאתם בפעם הראשונה או המקום בו הייתה הנשיקה הראשונה או שתבחרו דווקא במקום הכי יומיומי שלכם, בו אתם נהנים לבלות בשעות הפנאי. 
 
 

ההכנות 

 
לקראת האירוע הגדול, ההכנות במהלך היום מרגשות לא פחות ושווה שייכנסו לאלבום. הרגע הזה שלפני. ההתרגשות, החיוכים וגם החששות, הליטוף של אימא והחיבוק מהחבר שאוטוטו הופך לבעל וכמובן שמלת הכלה שמחכה להתמלא בגוף שלך. שמלתך על קולב בחלון או מונחת בעדינות על כיסא היא תמונת אווירה מושלמת באלבום החתונה שלכם. הזמן שלך עם המאפרת ומעצב השיער, החברות התומכות מסביב מחזיקות כוסיות שמפניה, הנעליים שיוצאות מהקופסא, מבריקות ומוכנות לערב סוער של ריקודים. 
 
הצלם מלווה את הכלה במהלך ההכנות, ההתגנדרות, האיפור והשיער עד הרגע הנפלא בו החתן המיועד יפגוש בכלה בשמלתה לראשונה. רגע בלתי נשכח, תמונה בלתי נשכחת.   
 קבלת הפנים 

 
זה החלק בחתונה המיועד למפגש בין הזוג, המוזמנים והמשפחה. הרבה רגשות קיימים במפגשים מהסוג הזה וזה זמן מופלא לתיעוד של הבעות פנים, פורטרטים, חיוכים, דמעות שמחה, הרמות כוסית ועוד. בחלק הזה של האירוע יש מקום גם לצילומי אווירה של הגן, השולחנות המעוצבים, הפרחים המפוזרים ועוד.   
 
 

החופה

 
סצינות ולוקיישנים רבים קיימים תחת הכותרת "חופה": מעמד חתימת הכתובה, הכתובה עצמה, התגודדות האורחים סביב אזור החופה, הרב, פסיעת הכלה מובלת ע"י אביה אל החופה, שתי המשפחות המצטופפות יחד וכמובן - רגעי השיא - החלפת הטבעות, שבירת הכוס והנשיקה הנפלאה. כל אלו יהוו סדרת תמונות מרגשת מאין כמוה, באלבום החתונה שלכם.
הריקודים

 
בשלב זה נותר לי לתת לכם טיפ אחד קטן: כשאתם רוקדים את הסלואו הראשון שלכם, השתדלו לא לשיר את מילות השיר - זה לא נראה טוב בתמונות. ומכאן ועד תום החתונה יסתובב הצלם שלכם ויצלם כל סיטואציה, חברים רוקדים, חברות מאושרות, דודים, דודות, סבים וסבתות על רחבת הריקודים ועוד.
לסיכום, חשוב להגיד שהצלחת הצילומים תלויה ביכולת הצילום הספונטני של הצלם והקפאת רגעים המייחדים את הזוגות המתחתנים. צלם שזורם איתם, חושב קצת "מחוץ לקופסא" של הצילום המסורתי של אירועי חתונה, מוביל אותם לעשות משהו קצת אחר וכמובן - לא מפספס אף רגע שצריך להנציח.
טקסט ותמונות באדיבות אפרת ציון, צילום אירועים
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA