מתחתנים? דברו איתנו 072-2237496

מסיבת הרווקות האולטימטיבית

מסיבת רווקות: החלק הכי כייפי בשבוע שלפני החתונה

 
מסיבת הרווקות הפכה בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהאירועים הסובבים את החתונה עצמה. כמו חינה או שבת חתן בעדות הרלוונטיות. הרעיון המקורי הוא לחגוג את ימי הרווקות האחרונים לפני הכניסה לחופה, רק שהזוג לא ממש חי ברווקותו וברוב המקרים כבר השניים כבר גרים ביחד, כך שהטקס הינו סימבולי בלבד ובעצם - עוד סיבה טובה למסיבה. ולא אחת, שתיים. מסיבות רווקים ורווקות בהגדרה מפרידות בין בני הזוג לערב אחד לפני החתונה. חוגגים לחוד ו"מה שקורה במסיבה, נשאר במסיבה". אנחנו כאן כדי לדבר על החלק הנשי.
 
 

השראה

 
נהוג כי אחד מהחברות הטובות יוזמת את המהלך, בוחרת את נושא המסיבה שתתאים לאופי הכלה, מזמינה את החברים הקרובים ויחד חוגגות בשמחה את החתונה הקרבה. בלי אמא ואבא, בלי דודים או אחים קטנים. כאן הכל מותר (בגבולות הסביר והטעם הטוב). 
 
 
אז, אפשר ללכת על האופציה המוגזמת ולהזמין את הכלה לצניחה חופשית ואפשר לחגוג גם בוורסיות פחות מפחידות כמו מפגש ביתי עם אוכל טוב ומשחקי חברה משעשעים, בילוי של יום בים או באוהל במדבר.
 
 
תמיד כיף להחליט על נושא-על שיגדיר ויהווה השראה למסיבה - לעיצוב, לאוכל, לפעילות המרכזית ועוד.
 
 

הנה כמה נושאים נחמדים להשראתכן:

- סרטי חתונה מצחיקים (כמו "תפוס את הכלה" למשל, בהשראתו ניתן לערוך משחקי חברה רבים, מגוונים ומהנים);

- סדרות נעורים (הכלה תהיה קלי, השושבינה ברדנה, הכלב הביתי יהיה דילן, החתול ישחק את ברנדון)

- סקס והעיר הגדולה (ושימו לב לתמונה היפיפייה כאן ממש למטה)

- פיות (כנפיים ושרביטות יחולקו למשתתפות);

- תצוגת אופנה (מי מוכנה להיות העורכת המרשעת מ"השטן לובשת פראדה"?);

- נושאים מוזיקליים כמו מסיבת צ'רלסטון או רוק כבד;

- ערפדים (בהשראת "דמדומים" או "דם אמיתי");

- יפן (ולמה לא להזמין שף לסדנת הכנת סושי?)

- הלו קיטי (עם אלמנטים ורודים וחמודים לרוב)

בכל אופן ובכל דרך שתבחרו, יש כמה טיפים שכדאי לפעול לפיהם:
 
 
1. התחשבו בתקציב של כלל המוזמנים למסיבה. מסיבת הרווקות היא הוצאה נוספת, מלבד הצ'ק שיירשם ביום החתונה. לא כולם יכולים להרשות לעצמם הוצאה של מאות רבות של שקלים על חתונה. בוודאי, כשבדרך כלל מדובר בחתונה אחת מדי רבות בקיץ אחד. כדי שכולם יגיעו וגם יהנו, כדאי למצוא נושא, מקום ותקציב שיהיו שווים לכל הכיסים.
 
 
2. התחשבו בזמן הפנוי של המוזמנות. החברה הטובה יכולה להחליט שמסיבת הרווקות תתפרש על פני סוף שבוע שלם אי שם בצפון, אך לא כל חברותיה יכולות להקדיש יומיים שלמים לעניין. 
 
 
3. בחיפושים אחר נושא או הפעלה מרכזיים למסיבה, נסו לברר ולשאול חברים וחברות, ללמוד מניסיונם ולבקש המלצות קונקרטיות. השוק רווי ב"סקסולוגיות" שעורכות מסיבות רווקות, לא כולן יצליחו לאחד את כל בנות המסיבה למעגל משותף של וידויים וצחוקים. סקסולוגית טובה ומנוסה תוביל אתכן ללילה חווייתי שלא תשכחו.
 
4. לסיום, השתדלו להמנע מהזמנת חשפניות או חשפנים למסיבה שלכן. מדובר בתעשייה מנצלת שאין לה מקום להשתלב בשמחת החתונה הקרבה. יש מיליון דרכים לחגוג מסיבות רווקים או רווקות גם בלי לתת יד לתעשיית המין הישראלית.
 
והעיקר, תבלו.
 

 

הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA