מתחתנים? דברו איתנו 072-2237496

חתונה הפוכה

חתונה הפוכה כשמה כן היא, הפוכה. שוברת מסוכמות, לא הולכת בתלם ומפתיעה.
 
הרגע הגדול מגיע. החתן והכלה לבושים, מאופרים ויפים, בצילומים אחרונים ומתרגשים לקראת האורחים. האורחים, מצידם, כבר מתורגלים.
הם יודעים מה בתפריט: מינגלינג ואוכל קל, חופה, אוכל, ריקודים, קינוחים, עוד קצת ריקודים. בין אם מדובר בחתונה שתגמר בחמש בבוקר ובין אם כזו שבחצות הלימוזינה הופכת לדלעת, סדר הדברים הוא אותו הסדר. אז למה לא לשנות קצת? להפתיע ולחדש?
 
בשנים האחרונות אנחנו עדים לחידוש בלוח הזמנים של חתונות, קרי: חתונה מהסוף להתחלה.
מדובר בטרנד המיועד לזוגות מתחתנים כשתמהיל המוזמנים כולל בעיקר צעירים וחברים טובים שמגיעים עם מטרה ברורה למלא את הרחבה ולרקוד עד אור הבוקר. במסגרת חתונה כזאת, האורחים מגיעים בלי הלחץ (חלילה לא לפספס את החופה) ונכנסים לאירוע שנפתח בארוחת ערב חגיגית ומשובחת. בתום "החלק של האוכל", יעלו האורחים לריקודים קלים להורדת הסטייקים ובסביבות השעה 22:00-22:30 נערכת החופה. לאחריה, ישובו כולם לרחבת הריקודים לפיזוז רציף ומהנה עד אור השחר.
 
היתרונות:
מקוריות ורענון. בכל זאת, כל האורחים שלכם ללא יוצא מן הכלל כבר בילו בחתונה או שתיים, אז למה לא להעניק להם משהו קצת שונה?

ריכוז ושותפות בטקס החופה: כשהחופה נערכת מוקדם, כשחלק מן האורחים היו תקועים בפקקים והבר, במהלך החופה, נסגר, עלול להיווצר חוסר שקט בקהל ורצון לחזור אל שולחן האוכל או לקחת דרינק מהבר.
בחופה שנערכת אחרי האוכל, האורחים נינוחים יותר על בטן מלאה.
בין שלב האוכל לאחרי החופה תעבור כשעה, בסופה ישובו האורחים לרחבת הריקודים קלילים יותר, רעננים ומוכנים להתפרע על הרחבה. האוכל התעכל במעט, והרגליים פנויות לפיזוזים.
 
 
חתונה הפוכה הופכת כל חתונה למסיבה. צילום: פריזמה
 
החסרונות:
חלק מהאורחים יביעו מורת רוח מהסידור החדש, בו החופה אינה נערכת כמיטב המסורת בתחילת הערב, לכן מומלץ להודיע מראש למוזמני האירוע שהחופה תיערך בסוף הערב, כדי שייערכו "נפשית" לשינוי המצופה.
באירועי חתונה תמיד כדאי להתחשב גם באורחים המבוגרים מבין קרוביכם כמו סבים וסבתות בגילאים מתקדמים, בודאי באירוע חתונה כשהלו"ז משתבש – מה שיקשה עליהם להמתין לחופה המאוחרת. יש לקחת את הנקודה הזאת בחשבון. 
מכיוון שבחופה עסקינן, חשוב לעדכן את הרב כי אתם רוצים חופה מאוחרת. לא בטוח שהרעיון ימצא חן בעיניו.
ואגב, בתום החופה המאוחרת, כדאי לחשוב על קינוחים ומתוקים שיעניקו אנרגיות לאורחים בשילוב עם מוסיקת רקע קצבית שתסיים את הערב בטעם טוב.
הגעתם עד פה ועוד לא דיברנו?
השאירו עכשיו את הפרטים ואנחנו נתאם לכם פגישה עם מומחה ארגון החתונות שלנו
סגירה
יאללה מתחילים
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA