logo favorites 0
דברו איתנו
רקע כותרת הבלוג
טבעי אך מוקפד: עיצוב חתונה נוסח 2022 ענבל ינאי

טבעי אך מוקפד: עיצוב חתונה נוסח 2022

share-icon wp-icon wp-icon share-icon

טבעי אך מוקפד: עיצוב חתונה נוסח 2022

רגע לפני שעונת החתונות מתחילה באופן רשמי החלטנו לבדוק מהם המגמות והטרנדים הבולטים בתחום עיצוב החתונות. הרי בעידן בו לכל תמונה יש פילטר ולכל אלמנט יש את המיקום שלו בתוך הקומפוזיציה – עיצוב תופס מקום חשוב בכל מה שקשור לארגון חתונה.

על המגמות השונות והטרנדים השולטים מספרת לנו ענבל ינאי, שעוסקת בעיצוב כבר 18 שנים. העיצוב זורם לה בעורקים עוד מאז שהייתה ילדה והיום היא מעצבת חתונות מובילה.

 

טרי – לא רק בצלחת

ענבל ינאי עובדת רק עם פרחים טריים. זוהי לא רק אסתטיקה אלא הגישה הכוללת שלה לעיצוב. לא תמצאו בעיצוב שלה אלמנטים סינתטיים. והיא לא לבד – דווקא בעידן הריטוש והליטוש, המגמה השולטת בעיצוב היא טבעי, גולמי ואותנטי.

פרחים טריים

פרחים טריים

חיבור לטבע

תמצאו את החיבור לטבע גם בבחירת האלמנטים וגם בבחירת החומרים מהם הם עשויים. מה למשל? שימוש בפרחים, עלים, אצטרובלים פרחי בר מיובשים, ארגזי עץ טבעי, כדי חרס, שולחנות עץ חשופים ועוד.

רגע לפני שאתם עושים רשימת קניות עם כל הכתוב לעיל, זכרו שלכל חתונה יש הקו העיצובי הייחודי לה ובאף אחת לא תמצאו את הכל.

עיצוב חתונות

עץ טבעי

עיצוב שולחן

נפרדים מהמפות וחושפים את השולחן

 

קונספט בהתאמה אישית

אנחנו רגילים לצרוך הכל בהתאמה אישית – ממנה במסעדה ועד צפיה בנטפליקס – הכל מותאם לנו בול, אז בוודאי שנראות החתונה שלנו צריכה לשקף את מי שאנחנו ואת הטעם שלנו.

לקונספט שנבחר לא חייב להיות לייבל, אבל יש קו מנחה של חומרים וצבעוניות שמוביל את ענבל ואת הצוות שלה על פי ההיכרות המקדימה עם כל זוג.

ואם בכל זאת אתם רוצים שמות של קונספטים חמים? הבוהו שיק עדיין איתנו – תמצאו בו אלמנטים של פרחים יבשים, מקרמה, לוכדי חלומות וצבעים טבעיים. הקונספט היווני הוא קונספט קיצי ומרענן שגם מלווה אותנו ובו נראה ארגזי עץ טבעיים, לימונים, עלים, נגיעות של כחול והרבה אור.

מלבד שני אלה, תמיד ישנו הכיוון הקלאסי שכולל המון פרחים טבעיים וצבעוניות רכה. זה משהו שכנראה לעולם ישאר איתנו, וטוב שכך.

בוהו שיק

יחי הבוהו שיק!

עיצוב חופה קלאסי

קלאסי לנצח

 

צבעוניות ואבזור

גם אם לקונספט אין שם והתווית, יש כיוונים של צבעוניות ואבזור שמכתיבים את הנראות הכוללת והעיצוב הסופי –

נראה השנה צבעוניות טבעית בשילוב גוונים פסטליים של ורוד, אפרסק ולבן. צבעוניות עזה נכנסת לתמונה ב"קיקים" של צבע (בורדו, כתום). נפגוש הרבה אלמנטים כפריים הכוללים ירק, חמניות (ופרחים בכלל) והרבה עץ טבעי. ולהכל תוסיפו עששיות, פרי לייטס, נרות וכדורי זכוכית שנכנסים לתוך העיצוב ומהדקים אותו.

מגמות וטרנדים בעיצוב

צבעי אדמה רכים

פרחים טבעיים

קיקים של צבע

 

כותנה יבשה

 

הקפדה על כל פרט

כמו שענבל אומרת ,"גם אם נשאל אורח אחרי האירוע לגבי העיצוב, לא בטוח שהוא ידע לענות על השאלה". אבל העיצוב המדויק בשילוב פרחים בכל פינה, צובעים את החוויה ועושים אפקט וואו שקשה להסביר במילים.

כאשר אורחים נכנסים למקום שיש בו פרחים בכל פינה, גם על שולחן המארחת בכניסה, גם סביב שלט ה-Welcome המעוצב, בסידורי השולחן ובעיצוב החופה – יש איזו תחושה קסומה וחד פעמית.

ואם אתם רוצים ללכת עם החוויה הזאת עד הסוף, כדאי לכם להוסיף עמדת שזירה שתואמת את קונספט החתונה – כך האורחים שלכם יקחו חלק פעיל בחגיגה.

אם יש משהו שברור לכולנו בשנת 2022 זה שעיצוב הוא חלק מרכזי בחוויה שלנו. בין אם תבחרו בכיוון קלאסי ורומנטי או דווקא תלכו על חתונת בוהו עם אלמנטים טבעיים, העיקר שהעיצוב יהיה מדויק, מהודק והכי חשוב – יתאים לכם בול.

עיצוב לחתונה

 

 

 

 

 

תגיות:
#הפקה ועיצוב #עיצוב חתונה #ענבל ינאי
לפרטים ותיאום פגישה