שמלות כלה במידות גדולות | איזיווד - ארגון ותכנון חתונה - Easywed
logo favorites 0
דברו איתנו
הבלוג
blog-image

שמלות כלה במידות גדולות

share-icon wp-icon wp-icon share-icon

 

בניגוד לעבר, נשים במידות גדולות יכולות למצוא כיום מגוון רחב מאד של פריטי לבוש ולא להסתפק בפריט אחד או שניים שישמשו אותן בכל עונה. האפשרויות כיום הן רבות מאד, וכל אחת יכולה ליהנות ממענה מתאים לה, כזה המותאם באופן מלא למידתה ולגזרתה.

צילום: shutterstock

כשמדובר בשמלות כלה – מסתבר שגם בתחום הזה ישנם לא מעט עיצובים וסגנונות שונים, המגיעים בכל המידות ובכל הגזרות ויכולים להתאים גם לנשים מלאות. אז איך לבחור שמלות כלה במידות גדולות? הנה כמה טיפים שיעזרו לכן למצוא את השמלה המושלמת ליום הגדול:

  1. התייחסות לגזרה – בדומה לכל שמלה, גם את שמלות הכלה אפשר למצוא בגזרות שונות. מי שמחפשת שמלות כלה עדינות במידות גדולות, חשוב שתבחן את הגזרה המוצעת לה ותוודא שהיא אכן מחמיאה לה ולא נפוחה מדי או מדגישה אזורים שהיא רוצה לטשטש. כדאי למדוד מספר גזרות שונות ולהשוות ביניהן ומומלץ לקחת למסע החיפוש חברה טובה או בת משפחה שסומכים עליה, ולבקש ממנה חוות דעת כנה על האפשרויות הקיימות.
  2. נוחות היא מילת המפתח – נכון, היופי, העיצוב וגם הסגנון חשובים מאד, אולם הנוחות חשובה יותר מהכול. לכן, מי שמחפשת שמלת כלה במידה גדולה, חשוב שתיקח בחשבון גם עניין הנוחות. על השמלה להיות נוחה לכלה וגם עשויה מבדים קלילים ונוחים. בדים סינטטיים, למשל, יכולים לגרום להזעה ולאי נוחות לאורך כל מסיבת החתונה, מה שיכול להיות מלווה בתחושות לא נעימות ולהרוס את היום החשוב הזה אצל הכלה. 

  3. צבעים מחמיאים – אפשר למצוא כיום שמלות כלה בצבעים שונים ולא רק בלבן או בצבע שמנת. ישנן שמלות כלה במידות גדולות שמשלבות בין כמה צבעים, כשהצבע הלבן הוא השולט, אך לצדו מופיעים צבעים נוספים המשתלבים נהדר יחד, ויוצרים מראה מקסים שמתאים לאירוע.
  4. שילוב של אביזרים שונים – מכיוון שגם האביזרים הם חלק מהיום המיוחד הזה, במסגרת החיפוש אחר השמלה המתאימה כדאי לבחור שמלה שמתאימים לה אביזרים מסוימים או לבחון אביזרים שונים שישתלבו נהדר לצד השמלה הנבחרת. נעליים, שרשרת, עגילים או אפילו צמיד מיוחד, כל אלה יכולים לתרום לא מעט וליצור את המראה המתבקש. עם זאת, חשוב לא להעמיס אביזרים רבים ויש לוודא שהם מעוצבים בסגנון דומה. אם כל אחד מהם מעוצב בסגנון אחר, יש לוודא שהסגנונות משתלבים היטב זה בזה ויוצרים מראה הרמוני וזורם. 

  5. עם תחתית או בלעדיה – ישנן שמלות כלה שמגיעות עם תחתית וישנן כאלו שאינן כוללות שכבה נוספת. הדבר רלוונטי במקרים בהם השמלה עצמה שקופה או דקה מאד, ופחות כשמדובר בבד אטום. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון ששכבות רבות מדי יכולות ליצור מראה מלא עוד יותר, וחשוב לבדוק זאת היטב כשבוחנים שמלות בעלות תחתיות. אם בוחרים שמלת כלה במידה גדולה עם תחתית, כדאי לבחור כזו שתחתיתה איננה נראית או מורגשת, כדי שלא ליצור מראה נפוח מדי.