logo favorites 0
הבלוג
blog-image

10 דברים שמייגן מרקל וקייט מידלטון חולקות

share-icon wp-icon wp-icon share-icon

שתיהן עוררו שערוריות, שתיהן הצליחו לרסן את הבד בויז של הממלכה ושתיהן החביאו סוד מביך בארון. קייט מידלטון ומייגן מרקל לא כאלה שונות כמו שחשבת

מייגן מרקל היא כנראה האישה הכי שנויה במחלוקת שאי פעם נכנסה למשפחת המלוכה, אבל גם על קייט מידלטון האהובה הרימו גבה כשהנסיך וויליאם נשא אותה לאישה.
פרט לעובדה ששתיהן פשוטות עם – לכבוד החתונה המרגשת שמסעירה את בריטניה – הנה עוד כמה דברים שיש לשתי הגיסות לעתיד במשותף

1. הן התחתנו בשלות

עד שהגיעה מייגן מרקל בת ה-36 נחשבה קייט מידלטון, שהתחתנה בגיל 29, לכלה המבוגרת ביותר בממלכה. אז בפעם הבאה שישאלו אותך מה קורה וזה – יש לך אחלה דוגמאות לתת בתשובה.

 

A post shared by Royal fan ❤ (@royalfanzz) on


 

2. הן קוגריות

אין מה להגיד, הנסיכים יודעים מה טוב. לא רק שבחרו בנשים בשלות לחתונה, אלא גם ששתי הגיסות לעתיד מבוגרות יותר מבני זוגם. מייגן מבוגרת מהארי ב-3 שנים וקייט מוויליאם בחצי שנה. 

 

3. ספורטאיות לתפארת

קייט מידלטון חובבת ספורט תחרותי מושבעת וכבר מגיל צעיר שברה שיאים במשחקי טניס והוקי. גם מייגן מרקל לא מוותרת על חיטוב הגוף, אבל בצורה רגועה יותר. כבת למדריכת יוגה, מרקל לא מוותרת על אימון ואוהבת במיוחד יוגה חמה ו-ויניאסה.

 

A post shared by @meghan_markle on

 

 

A post shared by megattheweekend (@katemiddleton_duchesscatherine) on


 

4. יש להן סטייל

הליידיז שתיהן נחשבות לפאשניסטיות, אבל כאלה שגם מתחברות לעם עם לא מעט מותגים במלתחה (בניגוד לאאוטיפיטים נהוגים של מעצבי על). קייט גרמה כבר לא פעם לחיסול מלאיהם של פריטים שלבשה בהופעותיה הציבוריות ומייגן ממשיכה את דרכה כשגרמה להזמנות שיא של המעיל שלבשה בהודעת האירוסין עם הארי. 

 

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle__) on


 

5. משכילות

בשעה שהשכלה גבוהה הוא דבר שממש אינו נדרש מבנות האצולה, לקייט מידלטון יש תואר ראשון בתולדות הלימודים ואת וויליאם היא הכירה, למעשה, בתקופת לימודיהם המשותפת באוניברסיטת סנט אנדרוז הסקוטית. גם מייגן מרקל משיבה עטרה להשכלה עם תואר ראשון ביחסים בין-לאומיים וזאת למרות שבן זוגה ואמו הנסיכה דיאנה לא בדיוק הצטיינו בלימודים. לפי הצלחתה של מרקל בממלכה, היא הייתה צריכה לקבל מצטיינת דיקן.

6. צדיקות

שמה של קייט מידלטון ועבודות הצדקה שלה הולך לפניה. את שיערה המלכותי היא תרמה לחולי סרטן ובין היתר משקיעה לא מעט שעות מזמנה בעבודות התנדבות. באותו הזמן מייגן, למרות שעוד לא הפכה לדוכסית, מבלה הרבה מזמנה בלחימה על שוויון זכויות ואת מתנות החתונה עם הארי ביקשה לתרום לצדקה. איזה נשמאמיות.

7. חולמות בגדול

כבר מגיל 8 ידעה מרקל שהיא תהיה בת אצולה, כשציוותה על חברותיה לעשות כדבריה תוך שהיא יושבת עם כתר על ראשה והן מכנות אותה "הוד מעלתך".תוסיפי לזה את הערצתה המושבעת לנסיכה דיאנה וחיבתה המשונה לג'ינג'ים ויש לכן ילדה עם שאיפות. אצל מידלטון זה נחשף בגיל קצת יותר מאוחר. השמועות אומרות שלא רק שהיא בחרה בכוונה באוניברסיטה בה למד וויליאם, אלא גם שתלתה פוסטר שלו בחדר, עד ליום בו התחילו לצאת. 

 

בואי לבדוק אם גם לך יש סיכוי להתחתן עם נסיך

 

8. מאסטר שפיות

שתי התוספות לבית המלוכה ידועות בכישורי הבישול שלהן ואפילו מעדיפות שלא יתקרבו להן למטבח. כן, גם לא השפים המלכותיים ואל תצקצקי – הארי כל כך אוהב את הבישול של מייגן, שהוא אפילו הציע לה מעל עוף צלוי שהכינו יחד. סופר רומנטי.

9. ילדות רעות

אולי נוטים לזכור להארי את הרזומה של הדון ז'ואן, אבל גם לוויליאם לא חסר. מעבר כל מיני דייטים מפוקפקים מעברו, הבחור בכל זאת משך את קייט 9 שנים (!) עד שהואיל בטובו להתחייב. אבל כנראה שככה פשוטות העם שעתידות להיות נסיכות אוהבות אותם – שובבים ופלרטטנים.

10. והעיקר, לא מפחדות כלל

זה שמייגן מרקל היא שחקנית את כבר בטוח יודעת, ואולי גם את העובדה שהיא גילמה את נערת המזל בשעשועון האמריקאי "דיל או לא דיל". מה שאת אולי לא יודעת, הוא שהטעימה של קייט מחיי הזוהר הובילה אותה לאן שהיא היום. כשהייתה סטודנטית צעדה על מסלול תצוגה אופנה שהתקיימה באוניברסיטה. וויליאם ראה אותה, התלהב והשאר – היסטוריה.

 אין פלא שהוא התאהב | צילום: express.co.uk