חתונה צרורה: הסיוט הנורא של כלה שרק רצתה להיות מיוחדת
logo favorites 0
דברו איתנו
הבלוג
blog-image

הזר הרעיל שהרס את החתונה

share-icon wp-icon wp-icon share-icon

כל כלה רוצה להיות מיוחדת. לכלה אחת זה כמעט ועלה באיבוד הראייה בבוקר יום החתונה, וזה לא הכל

כריסטין ג'ו מילר מנברסקה שבארה"ב רק רצתה להוסיף לכניסה לחופה שלה טאץ' אישי ומיוחד. במקום לצעוד כשאר הכלות, היא ניסתה לשדרג את זר החתונה שלה עם פרחים שקטפה בעצמה מגינה סמוכה לבית הוריה. מה שהצעירה לא ידעה זה שהפרחים היפים האלה הם למעשה צמח צפון-אמריקאי רעיל שיכול לגרום לתגובות אלרגיה קיצוניות, ביניהן שלפוחיות, פריחה וגירוי חמור בעיניים.

https://www.instagram.com/p/BOXXO-4BXIb/

 

בבוקר החתונה קמה מילר לשטוף פנים, אבל על ידיה עוד נותרו אבקנים מהצמח שקטפה יום קודם לכן. לתדהמתה, העור שלה חטף אקזמה נוראית והעיניים שלה התנפחו כל כך עד שבקושי יכלה לראות.

מילר מיהרה לבית החולים, רק כדי למצוא את חדר המיון סגור. בלית ברירה החליטה שאת יום החתונה שלה אין סיכוי שהיא דוחה ובטח שלא מפספסת. עם עבודת איפור רצינית ועם זר חדש החליפה נדרים עם ג'ון המיועד, בטקס  בו לא הפסיקה לדמוע – ולא בגלל ההתרגשות. בכל התמונות שלה מאותו היום צולמה מסתכלת מטה בגלל שלא יכלה לפתוח את עיניה.

https://www.instagram.com/p/BYlJun0jZOJ/

 

בסוף הטקס ניסו השניים שוב את מזלם בבית החולים. הכלה הטרייה קיבלה זריקת חיסון וטיפות וחזרה, באיחור של שעות שעות, למסיבת החתונה שלה. זה עזר, אבל לא פתר הכל.

ההתנהלות בשמלת הכלה הקשתה עליה ולכן הייתה מוכרחת להחליף בגדים למכנסי טרנינג וחולצה שהיו בנמצא. הרי קשה לסנכרן בין עיניים נפוחות עד עיוורון לבין הליכה אלגנטית ללא מעידות עם שובל של שמלת כלה.

הצמח שהרס את הכל: Snow on the mountain | צילום מתוך amazon

 

למרות כל מה שקרה מילר הצליחה להתמקד בעיקר – הסוף הטוב. בפוסט שפרסמה בעמוד האינסטגרם שלה סיפרה שלמרות שישנה רק שעה בלילה שלפני החתונה, למרות שהתעוררה לגלות שהזר המיוחד שלה הוא בעצם רעיל, למרות ששכחה את הטבעות ונעלי החתונה, למרות שהמיון היה סגור וההינומה נפלה לה פעמיים בטקס החתונה בו לא יכלה בכלל לראות את בעלה, למרות שאיחרה לקבלת הפנים ולמסיבה שלה ולמרות שרקדה עם האורחים בפיג'מה במקום בשמלת כלה, היא זכתה בבעל מושלם ודואג, חברות שאין כמותן וסיפור שהילדים לא ישכחו בחיים. 

https://www.instagram.com/p/BYjuQEDDWSP/

 

כשבוע אחרי אותו יום עמוס מילר חזרה לעצמה. צלם החתונה של הזוג, שלא יכל לחשוב שהכלה שלו תצא פחות משיא המרוצה, הפתיע אותם וחזר לתעד את תמונות החתונה עליהן חלמה באמת.

כריסטין וג'ון חיים באושר, עושר וראייה 6-6 עד עצם היום הזה.

https://www.instagram.com/p/Bam_NeoDWKt/

https://www.instagram.com/p/BZbWF2TjG08/