חתונה ממבט ראשון: מי מהזוגות יישארו יחד עד הסוף ומי יחתוך?
logo favorites 0
דברו איתנו
הבלוג
blog-image

מי מהזוגות של "חתונה ממבט ראשון" יישארו ביחד?

share-icon wp-icon wp-icon share-icon

האם נזכה לראות את אלעד מנשק את רלי ומה יהיה עם משבר הדיור של טל ואחווה? רגע לפני ש"חתונה ממבט ראשון" משאירה אותנו עם ימי שלישי ריקים מתוכן, לא יכולנו שלא להתאפק ולנחש מי מהזוגות צלחו את מבחני ההתאמה ומי יחזרו לישון באלכסון.

[interaction id="5a5dc216d0b17000019c9ad1"]

 

דווקא בעידן הטינדר והציניות, "חתונה ממבט ראשון" המשודרת בקשת 12 הצליחה להיכנס למדינה שלמה ללב.

בעזרת פאנל מומחים ומבחני התאמה קפדניים, הפגישה תכנית הטלוויזיה המהפכנית בין 5 רווקים ו-5 רווקות שמעולם לא ראו זה את זו. המשתתפים האמיצים לא רק העזו לצעוד לחופה אל עבר שידוך שמעולם לא פגשו, אלא גם חשפו לעיני המצלמות את החששות, ההתלבטויות, הפגמים והאינטימיות המבלבלת בזוגיות החדשה והמפתיעה שלהם. הכל – בתקווה למצוא את האחד או האחת אותם חיפשו כל החיים ללא הצלחה. 

את כל החתונות שראיתם בתוכנית הפקנו פה אנחנו באיזיווד. בעזרת מידע שאספנו על המשתתפים הצלחנו להבין מה הדברים שהכי חשובים להם בחתונה ולתפור להם חתונות בדיוק למידותיהם, כאלה שהם היו רוצים לארגן לעצמם, אם רק היו נותנים להם לקחת חלק בארגון החתונה שלהם.

לא כל הזוגות עמדו במבחנים. תומר ועדי הודיעו על פירוק החבילה כבר באמצע העונה, ובזמן שאצל אחווה וטל ויעל וחיים האהבה נדמתה כפורחת, משברים לא הפסיקו לצוץ בין רלי ואלעד וגם מיקאלה ואלי. 

היום (ג'), בפרק הסיום של "חתונה ממבט ראשון", נגלה מי מהזוגות בחר להמשיך בחיים משותפים גם בלי ליווי המצלמות ומי בחר לחזור ולחפש את אהבת חייו מחדש. נראה לכם שהצלחתם לנחש?