logo favorites 0
הבלוג
blog-image

חשיפה: החתונות שהרעידו את הממלכה

share-icon wp-icon wp-icon share-icon

איזו נסיכה התחתנה עם מאמן הכושר שלה ואיזה פרט מעברה של המלכה אליזבת' גרם לה להתרכך מול מייגן מרקל? הצצה לחתונות המרעישות של הממלכה

חשבתם שרק הנסיך הארי נישא לפשוטת עם? תחשבו שוב. סקירה קצרה של החתונות המלכותיות בבבריטניה ומעבר לה מגלה שלא מעט נסיכים ונסיכות בורחים להרות את פי הוריהם המלכים והדוכסים ולהתחתן עם בחירת ליבם. קבלו את סיפורי האגדה הנסיכותיים והמרעישים ביותר. קייט מידלטון, לשם שינוי, הושארה הפעם מחוץ לרשימה

אצל וויליאם ו-קייט זה יותר הסטייל מהגוסיפ | מתוך האינסטגרם @hrhtheduchessofcambridge

 

הנסיך הארי ומייגן מרקל

מצד החתן: הנסיך ההולל הארי, הידוע לשמצה כבליין הולל שסיפק לא מעט סקנדלים לבית המלוכה, ביניהם עישון חשיש ושתיית אלכוהול בגיל 17 והתקשרות שמו לאינספור נשים מעולם הבידור. שירותו הצבאי באפגניסטן החזיר אותו מעט לתלם, אבל בחירתו במייגן מרקל לאישה גרמה ללא מעט גבות להתרומם עליו מחדש. 

מצד הכלה: שחקנית אמריקאית, חצי שחורה, שלא חוששת להתערטל על המסך הקטן ואשר בילתה את השנתיים הראשונות לחייה על סט סדרת הטראש "נשואים פלוס" שם עבד אביה כאחראי הצילומים. אם זה לא מספיק, מרקל אוחזת גם בתואר גרושה, כשאת פרידתה מבעלה אפפו שמועות קשות על בגידה מצדה.

השניים הכירו דרך שידוך ובזמן שהמלכה בסוף נתנה את האישור לנישואים, דווקא משפחתה של מרקל היא זו שמפיצה ציוצים פוגעניים כלפי הקשר בכל כלי תקשורת אפשרי, כשאחיה אפילו שלח מכתב אישית להארי המפציר בו לבטל את החתונה. יאללה, תודו שאתם מקנאים.

 מרימים לעצמם | הארי ומייגן | צילום מסך מתוך האינסטגרם theroyalfamily@

 

הנסיך צ'ארלס, הנסיכה דיאנה וקמילה, דוכסית קורנוול

משולש האהבה המסובך והדרמטי של בית המלוכה התחיל אי שם בשנות ה-70 כשהנסיך צ'ארלס התחמק משליפת הטבעת לקמילה פרקר הצעירה והשניים נפרדו. מאחר והנסיך כבר חצה את גיל 30 והיה עליו למצוא שידוך ראוי, החל לצאת עם שרה ספנסר. כשגם הרומן הזה לא צלח, עבר לאחותה הצעירה – ליידי דיאנה, הצעירה ממנו ב-12 שנה. השמועות אומרות שמי שסייעה לצ'רלס לבחור בשידוך הייתה לא אחרת מהאקסית המיתולוגית קמילה. 

הנישואים של צ'רלס ודיאנה ידעו בעיקר מורדות, עד שהשניים פירקו את החבילה בשנת 1992. הנסיכה לא התמודדה היטב עם החיים המלכותיים, סבלה מדיכאון אחרי לידה ובעיקר – מחוסר אהבתו של בעלה אליה, שלא הפסיק לרצות את קמילה ואף לא התאמץ להסתיר את הרומן שניהל איתה לאורך השנים. 

חייכה לעולם אבל בפנים הרגישה לבד | הנסיכה דיאנה | צילום מסך מתוך האינסטגרם princess.diana.forever@

 

ב-1997 דיאנה נהרגה בתאונת דרכים וזכורה עד היום כאחת הדמויות האהובות ביותר בממלכה המאוחדת. קמילה וצ'ארלס, לעומת זאת, ידועים יותר כמי שניהלו יחסי ניאוף, שהתפתחו לזוגיות סודית שלבסוף, בשנת 2005, הפכה לקשר נישואים בעל עבר מפוקפק. מצד אחד, כמה מייגע, מצד שני, אם צ'ארלס היה שולף את הטבעת לקמילה כשהיה אמור – לא היו לנו את וויליאם, הארי, קייט ומייגן. 

 נועדו זה לזו. צ'רלס וקמילה | צילום מסך מתוך האינסטגרם theroyalfamily@

 

המלכה אליזבת השנייה ופיליפ, דוכס אדינבורו

כן כן, קראת נכון. גם המלכה אליזבת השנייה לא התחילה את חיי הנישואים שלה בחלקלקות (טוב, כנראה שלעשות דווקא עובר במשפחה).

כשהייתה בת 13 בלבד צדו עיניה של אליזבת את פיליפ, קרוב משפחתה הרחוק ובאותה תקופה – נסיך דנמרק ויוון. 7 שנים לאחר מכך התארסו השניים בחשאי. מאחר ופיליפ היה נוצרי אורתודוקסי, נאלץ להמיר את דתו ולוותר על נאמנותו לכתר מולדות בכדי שאביה של אליזבת' יתן את האוקיי לנישואים בין השניים.

למרות ההתחלה הרעועה, אך רומנטית להפליא, של הזוג המלכותי – הם חוגגים השנה 71 שנות נישואים ואת הכבוד להיות היחידים מבני המלוכה אי-פעם שהחזיקו מעמד זמן כה רב. התאהבנו

מאז | צילום מסך מתוך האינסטגרם theroyalfamily@

ועד היום | פיליפ ואליזבת' | צילום מסך מתוך האינסטגרם theroyalfamily@

 

ומחוץ לממלכה הבריטית

הנסיך רנייה השלישי והשחקנית גרייס קלי, נסיכי מונקו

בשנות ה-50 גרייס קלי הייתה נערת הזוהר של הוליווד, שניהלה רומנים מתוקשרים עם רבים מכוכבי הקולנוע מאותה התקופה. רנייה השלישי, נסיך מונקו, החליט שגם הוא רוצה לגעת בגלאם וחיזר אחריה נמרצות. בשנת 1952 נישאו השניים בטקס מרהיב שסוקר בכל כלי התקשורת. 

בעקבות הנישואים פרשה גרייס מעבודתה ואור הזרקורים הופנה להשיב לנסיכות מונקו את תפארתה. השניים הביאו לעולם 3 ילדים, שאחד מהם עשה שמות כמעט ממש כמו הוריו. נו שוין, משפחה לא בוחרים.

באה עם הגלאם מהבית | הנסיך רנייה השלישי וגרייס קלי | צילום מסך מתוך האינסטגרם @vanessa_paquete

 

הנסיך אלבר השני והשחיינית האולימפית שרלין ויטסטוק, נסיכי מונקו

כמו הוריו, הבן של נחשב במשך שנים לרווק הולל, כשברזומה שלו שורת רומנים עם שחקניות ודוגמניות כמו קלאודיה שיפר וברוק שילדס, פלוס 2 ילדים מחוץ לברית הנישואין.

בשנת 2000 פגש הנסיך את השחיינית הדרום-אפריקאית שרלין ויטסטוק הצעירה ממנו ב-20 שנה, ובשנת 2011, בהיותו בן 53 נישאו השניים. בחירותיה האופנתיות המדוברות של הנסיכה החדשה, כגון לבישת מכנסיים באירוע רשמי, הכו לא-מעט גלים אבל גם הוכיחו שאילולא תעוזתה – לגרייס קלי לא היו יורשי עצר.

 ביתקה לו את הרווקות | אלבר השני ושרלין ויטסטוק | צילום מסך מתוך האינסטגרם @monacofamilypics

 

הנסיך הוקון מגנוס והמלצרית מטה מאריט

טוב, זה סיפור סינדרלה אמיתי. בזמן שבילה בפסטיבל רוק, קלטו עיניו של הנסיך הנורווגי הוקון את מאריט, אם חד-הורית, גרושה מסוחר סמים מורשע ומלצרית. הזוג התמוה עוררו שערורייה בנורווגיה לא רק בגלל הברור מאליו, אלא גם כי החליטו לעבור לגור ביחד עוד לפני שנישאו זה לזו.

שלא כנהוג (כמובן), צעדה מאריט לחופה לא לצד אביה, אלא דווקא לצד בעלה לעתיד, כאשר בנה הקטן שיש כנושא הטבעות. 17 שנים אחר כך והשניים עוד נשואים באושר ועושר. חמסה.

 אשכרה סינדרלה | הנסיך הוקון ומטה מאריט | צילום מסך מתוך האינסטגרם @theroyalfamilyofnorway

 

הנסיכה ויקטוריה ומאמן הכושר דניאל ווסטלינג

נסיכת שוודיה, הידועה בכינוי דוכסית וסטריטלנד, שהודתה כי סבלה בעברה ממחלת האנורקסיה התחתנה עם לא אחרת ממאמן הכושר האישי שלה, בן לפקידת דואר ומנהל במרכז קהילתי. 

לפני שווסטלינג אמר איי דו, הוא היה צריך להוכיח את עצמו לאביה של ויקטוריה, הלוא הוא מלך שבדיה, קרל גוסטב, שפלט לא פעם הערות על מנת המשכל של חתנו לעתיד. משנת 2010 הצמד מתאמן יחד כזוג נשוי, כי בסופו של דבר – האהבה מנצחת הכל, מה לא?

 מתאמנים פלוס עד עצם היום הזה | הנסיכה ויקטוריה ודניאל וסטלינג | צילום מסך מתוך האינסטגרם @victoria_westling