איך לתכנן חתונה יוונית בארץ: 5 צעדים פשוטים להתחתן בת"א ולהרגיש במיקונוס
logo favorites 0
דברו איתנו
הבלוג
blog-image

החתונה היוונית שלך לא חייבת להיות ביוון

share-icon wp-icon wp-icon share-icon

אותו הים, אותו העיצוב, אותם הנשנושים ואווירה הרבה יותר שמחה. כך תחגגי חתונה יוונית כהלכתה מבלי להטיס את כולם ליוון

בשישי האחרון (8.6) נישאו זו לזה מגישת החדשות עמליה דואק ובן זוגה מזה 7 שנים, איש העסקים משה גליקסמן בסופ"ש עמוס חגיגות חתונה, נוף מושלם, צלחות שבורות והרבה מאוד אוזו ביוון.

לפני שמד הקנאה שלנו בגוף עולה על גדותיו ובגלל שחתונה מעבר לים היא לא הדבר הכי פשוט בעולם, בין אם מבחינת תקציב, כשרות, הצורך להצטמצם באורחים או יכולת הניידות של סבא וסבתא – החלטנו להביא את יוון אליך ב-5 צעדים פשוטים. יאמס

 

A post shared by Amalya Duek (@amalyaduek) on

להתחתן על הים

כיאה למדינת החוף שהיא, אי אפשר לעשות חתונה בסגנון יווני באולם שמחות אורבני. דק, נוף לים ובריזה שמגיעה עד החופה יהוו את התפאורה המושלמת, עוד מבלי שהבאת מעצבת אירוע למקום או התחלת להזמין פיצ'פקעס בעלי אקספרס. 

מינוס הדק, אבל הבנת את הווייב | צילום: יואב גורין ל-5.91

מי צריך יותר מזה? | צילום: כוכב הים

 

עיצוב כחול-לבן 

האווירה המזרח-תיכונית הקלילה בשילוב צבעי הדגל המשותפים לנו עם היוונים רק הופכים את עיצוב האירוע לזורם יותר. עופי על ה-DIY, אספי בקבוקים כחולים צלולים כלב ים, מפיות לבנות כמיקונוס, עיטורי זהב לתחושת הניצחון וענפי זית ירקרקים לשלום בית והנה לך – סט ססגוני נעים לעין שמשרה על המקום תחושה של חופשה.

 

אוכל יווני

נכון שסלט יווני לא מרגיש שלם בלי גבינה, אבל מזנונים עמוסי קבבים וגירוס, שיפודי סופלקי ודגים על הגריל הם שוברי שגרה מושלמים לקייטרינג חתונה, וזה עוד לפני שהזכרנו את הקינוחים. 

 

מסיבה בטברנה

את החלק הכי חשוב של האירוע אי אפשר להמציא – או שיש לכם את זה, או שאין. מה שכן, אוזו טוב, קצת בוזוקי וסשן שבירת צלחות סוער יעזור לכל אחד לשחרר לאור את הרקדן האוטומטי שבו ולצעוק יאסו כאילו שמעון פרנס בכבודו ובעצמו קרא לו לעשות שמח. 

 

A post shared by Kenny Kim (@kenny_kim) on


 

נגד עין הרע

הגיב-אווי המושלם לכל חתונה יוונית הוא קמעות כחולים נגד עין הרע. בין אם תשלבי אותן במחזיקי מפתחות, קישוטים לשולחן, תלייה לבית או כל רעיון שיעלה לראשך, מדובר במתנה פוטוגנית, מתאימה לאווירה והכי חשוב – כזו שתעשה גם לאורחים וגם לכם טוב על הנשמה.