נבחרת הצלמים של איזיווד: הכירו את תמיר נוי
logo favorites 0
דברו איתנו
הבלוג
blog-image

תמיר נוי

share-icon wp-icon wp-icon share-icon

כל מה שהוא רוצה זה לתעד את הסיפור שלכם ועל הדרך גם יהפוך לחבר קרוב. הכירו את תמיר נוי, הצלם שוויתר על טלוויזיה בשביל הריגוש שבחתונות

ותק: מעל 20 שנה.

סגנון: דוקומנטרי תיעודי.

 דוקומנטר | צילום: תמיר נוי

 

תמיר נוי בכלל בא מעולם הטלוויזיה, אבל האולפנים סגרו עליו. עם הזמן הבין שמה שהוא באמת אוהב זה לצלם חתונות ועשה הסבה. היום הוא סופג אדרנלין מסיורי לוקיישנים ומסיפוריהם השונים של הזוגות שהוא פוגש בעבודה. 

נוי לא מאמין בשבלוניות. אחרי שהתאים לכל זוג את הקונספט הנכון עבורו הוא מתעד את היום המאושר בחייהם – בסביבה הטבעית שלהם, עם כמה שפחות פלאשים ופילטרים, גם בוידאו וגם בסטילס. המטרה היא ללכוד וליצור בתמונות את הסיפור האמיתי של השניים. 

 כמו שאתם, ככה הוא רוצה אתכם | צילום: תמיר נוי

 

הלוקיישן הכי מגניב: "צילמתי חתונות שנמשכו כמה ימים בגליל, ביערות הכרמל ובכפר הנוקדים, אבל הכי מגניבה הייתה החתונה בלונה-פארק. צילמתי מחמש בבוקר ועד עלות השחר שלמחרת, זה היה שוס".

איך בוחרים לוקיישן: "אני יושב עם כל זוג כשבוע לפני האירוע, כדי להבין לאיזה סגנון הם יותר מתחברים ומה הם לא אוהבים. הלוקיישן נבחר לפי הסיפור שלהם, כדי שהתמונה תצא טבעית וכמה שפחות מבוימת". 

 שוס של החיים | צילום: תמיר נוי

 

 

המקום האהוב על זוגות להצטלם: "הרוב אוהבים טבע. אני נותן לכל זוג כמה אפשרויות ללוקיישן והם בוחרים מתוכן".

מה הכי חשוב בבחירת הצלם: "החיבור וההיכרות. בניגוד לבעלי מקצוע אחרים, עם הצלם ממש נרקמת מערכת יחסים. הרי מעבר לזמן הרב שאנחנו מבלים יחד ביום האירוע, המפגשים ממשיכים גם אחרי החתונה. הקליק הוא קריטי ובאמת – כל זוג גם נשאר אחר כך חבר שלי".

 אין על הטבע | צילום: תמיר נוי

 

היכנסו לעמוד של תמיר נוי

עוד צלמים שעובדים עם easywed

בא לכם שתמיר יצור בשבילכם זיכרונות? דברו איתנו: 072-2237496