נבחרת הצלמים של איזיווד: הכירו את איל פריד ועדי הראל
logo favorites 0
דברו איתנו
הבלוג
blog-image

איל פריד ועדי הראל

share-icon wp-icon wp-icon share-icon

מאז שגילו את התשוקה לצילום הם מתעדים זוגות במקסימום כימיה ובלי להתערב, אלא אם זה יגרום לדודה לחייך. הכירו את איל ועדי, השידוך הכי מוצלח לחתונה שלכם

ותק: איל עושה חתונות מ-2003, עדי מ-2010. לפני 4 שנים הם הפכו לצמד.

סגנון: טבעי. "יותר מחפשים לתפוס את הסיטואציה האמיתית והאמירה ופחות לביים ולהתערב. רק בצילומי המשפחה אנחנו עושים את זה אמריקה סטייל, זה חשוב להורים".

 הופרדו בלידתם | איל פריד ועדי הראל

 

איל פריד ועדי הראל חייבים לזוג מיוחד מקום בגן עדן, אחרי ששידך בין עבודות הסטילס והוידאו שלהם. "רציניים שכמותנו", מספר הראל, "רצינו להכיר אחד את השני לפני האירוע, נדלקנו ומאז אנחנו בלתי-נפרדים. כולם אפילו בטוחים שאנחנו אחים".

פריד הוא יוצא היי-טק ובוגר תואר שני לאומנויות בבצלאל, הראל בעלים של בר לשעבר וזוכה פרס דוקאביב. הכימיה ביניהם לבין הזוגות שלהם, כך הם בטוחים, היא הקלף המנצח. 

הם הכי אוהבים לצלם את ההכנות בבית, במיוחד אם יש כלב בתמונה. "הזיכרון של החתונה מתחבר ליום-יומי וזה הופך את הכל למשמעותי יותר". 

 הכל טוב יותר עם כלב בתמונה | צילום: איל פריד ועדי הראל

 

הלוקיישן הכי מגניב: "הכל תלוי באור ובחיבור עם הזוג", מודה פריד. "כשיש ניגודיות בין הזוג למקום ודווקא אין הרמוניה מושלמת בין הסטייל שלהם, כמו באזורי תעשייה למשל, זה ממש יכול להקפיץ את הוייב".

הלוקיישן הכי פופולרי: "שוק הפשפשים ביפו".

מה הכי חשוב בבחירת הצלם: "כימיה והרגשה נינוחה, בעיקר מצד הכלה. היא הולכת לראות את הצלם הכי הרבה ביום החתונה, אז חשוב שהוא יבוא לה בטוב".

היכנסו לעמוד של איל פריד

עוד צלמים שעובדים עם easywed

בא לכם שאיל פריד ועדי הראל יצרו בשבילכם זכרונות? דברו איתנו: 072-2237496

 ניגודיות מושלמת | צילום: איל פריד ועדי הראל

 צילום: איל פריד ועדי הראל

 הכל תלוי באור | צילום: איל פריד ועדי הראל