logo favorites 0
הבלוג
blog-image

גני אירועים: איך לבחור גן אירועים לחתונה?

share-icon wp-icon wp-icon share-icon

איך לבחור גן אירועים לחתונה? גני אירועים במרכז, גני אירועים בשרון, גני אירועים בשפלה, גני אירועים ליד הים, גני אירועים בת"א – המון אפשרויות ורק חתונה אחת. איך בוחרים גן אירועים לחתונה? כשמדובר בחתונה שלכם, ההרגשה שנכנסים לגן אירועים שונה לחלוטין מכל פעם שהגעתם לאירוע כאורחים. הפעם, אתם הרבה יותר ביקורתיים, שמים לב לכל מדרגה ואגרטל ומנסים לדמיין איך אתם תראו צועדים שם לחופה.

לרשימת גני האירועים: http://www.easywed.co.il/partners-categories/2/ganim/

גן אירועים הוא הדילמה הראשונה והגדולה של כל זוג שעומד להתחתן, יש כל כך הרבה גני אירועים והמון פרמטרים לגן המושלם, אבל אלה השלושה החשובים ביותר:

פרמטרים

 

מיקום – איפה תעדיפו להתחתן? קרוב לאיזור המגורים שלכם או שאולי תעדיפו לשנו לגמרי אווירה? יש המון גני אירועים בתל אביב, גני אירועים בשרון, גני אירועים בשפלה – ברגע שתתמקדו על איזור כבר צימצמתם לעצמכם את כמות הגנים הפוטנציאלים.

סגנון – כלה אחת מעדיפה להתחתן בגן אירועים אורבני לחלוטין וחתן אחר דווקא תמיד חלם על חתונה בגן אירועים בטבע, תחת השמיים הפתוחים. זוג מסויים ממש רוצה גן אירועים על הים וזוג אחר שמעדיף להתחתן בגן אירועים משולב עם אולם מפואר. מה אתם מעדיפים? מה הסגנון שלכם?

תקציב – שאלת השאלות. ברוב המקרים, התקציב יכתיב לכם לאן ללכת ובאיזה גן אירועים לסגור. אל תשכחו שעלות מנה תלויה בחודש בו תבחרו להתחתן, ביום בשבוע בו תבחרו להתחתן וכמובן, בכמות המוזמנים שיש לכם.

 

אחרי שצימצמתם את האפשרויות בהתאם לתקציב ולמיקום, אפשר קצת לחלום על סגנון.

גני אירועים על הים: על הים, כוכב הים, גן גילי, מלון השרון, שונית – כל גני האירועים האלו יאפשרו לכם להגשים חלום על חופה בשקיעה, בריזה מן הים, שמלה קלילה וזר פרחים על הראש. בשיא הפנטזיה שניכם יחפים, מרגישים את החול החם בין האצבעות בזמן שאתם רוקדים את הריקוד הראשון שלכם כבעל ואשה.

 

על הים 2 עם טקסט

ובאותה אווירה קיצית, מה דעתכם על גן אירועים עם בריכה?

בריכה עם טקסט

זוגות אחרים דווקא מעדיפים חתונה באווירה אורבנית. חתונה בתל אביב במתחם אירועים ייחודי רחוק מהטבע. בינינו, זה לא חייב להיות בתל אביב ויש לא מעט גני אירועים במרכז שמעניקים אווירה אורבנית מחשמלת, גם אם תל אביב לא ממש קרובה אליכם.

גני אירועים בתל אביב: איסט, שבע, קסטיאל, גלריה מאירהוף, ריבר סייד, כליף, החמאם, bau ומחוץ לתל אביב תוכלו למצוא את: הגלריה, , קיסר ים, דופלקס, B4

אורבני

 

גני אירועים בסגנון כפרי הם טרנד שהפך ל Must. מלא זוגות שרוצים להתחתן באווירה של חו"ל עם המון ירוק, גרילנדה שמאירה שמיים זרועים כוכבים, מפלים, אגם, מבני אבן עתיקים ומרחבים גדולים ופתוחים.

את הסגנון הכפרי ניתן למצוא בעיקר אצל גני אירועים בשרון, אבל יש כמה גני אירועים שהחליטו להביא את הכפר אל המרכז. גני אירועים כפריים כגון: חוות אלנבי, גן ורדים, המערה, נאות קדומים, ארץ קדם, יקבי קיסריה ואפילו הדוצ'ה בת"א שמביא את הסגנון הכפרי אל מרכז ת"א.

כפרי עם טקסט

לא משנה באיזה איזור תחפשו, גני אירועים במרכז, גני אירועים בשרון או בשפלה, בכל מקום תוכלו למצוא גני אירועים קלאסיים. קבלת פנים בחוץ, ריקודים ואוכל באולם – נשמע רגיל. אבל גני אירועים קלאסיים היום הם כל דבר חוץ מרגילים. גני אירועים היום משקיעים המון בארכיטקטורה, עיצוב ייחודי, תאורה ובעיקר התאמה אישית לכל זוג. אותו מקום יכול לארח אינספור חתונות שונות ועדיין להיראות כל פעם קצת אחרת. איזה גני אירועים קלאסיים תוכלו למצוא? ביער, ערוגות בושם, סטואה, עדן על המים, קסאנאדו, קסיופאה, ג'ויה מיה, אגדתא, אווני, גן הפקאן, האחוזה, הרמוזו, האנגר 11, הגן השקוף, הרמוניה בגן, טרוסא, נסיה, מעגלים ועוד.

קלאסי עם טקסטאיפה אתם מוצאים את עצמכם? איזה סגנון הכי קסם לכם? 

אנחנו ב easywed פה בשבילכם: למצוא את גן האירועים שאתם חולמים עליו בלי להתפשר ובלי לחרוג מהתקציב.

להתייעצות עם אחד ממארגני החתונות שלנו התקשרו: 072-2730673

 

רוצים עוד פרטים? http://www.easywed.co.il/