logo favorites 0
דברו איתנו
רקע כותרת הבלוג
ארגון חתונה בחודש אחד

ארגון חתונה בחודש אחד

share-icon wp-icon wp-icon share-icon

משבר הקורונה, כולנו מקווים ומאמינים, יסתיים בחודשים הקרובים, ויפנה את מקומו לחיים הנורמליים (שכבר כה התגעגענו אליהם!). התקווה שלנו היא שממש עוד מעט ההגבלות יסירו את שכבותיהן המאיימות ואנו נחזור לשוטט בחוץ ולספוג את העולם, נשוב לאהוב את האהובים שלנו מקרוב וכמובן, גם הדובדבן שבקצפת יתרחש – חתונה מחכה לכם באופק! אם אתם שואלים אותנו, זו בלבד סיבה למסיבה! אז נכון, התקופה הזו די מבאסת וזו לא האווירה הכי נעימה לארגן בה חתונה – אך כשהכול יגמר, תוכלו לערוך את האירוע הכי חגיגי, הכי מרגש והכי משמח שיש! איך בכל זאת עושים את זה תוך חודש אחד או תוך זמן קצר במיוחד? איך מצליחים לארגן חתונה כשרוב הספקים מושבתים וכשהמשק לא ממש מתפקד? פשוט מאוד – מתחילים בלקלל את הקורונה שגרמה לעסק הביש הזה, ומיד אחר כך מתחילים לקרוא את הטיפים שהכנו לכם. 

מורכב אך בר ביצוע

הפקת חתונה , גם בימים כתיקונם, היא לא מלאכה פשוטה. למשך מספר חודשים שני בני הזוג הופכים למעין מנכ"לי כספים מתוחכמים שתפקידם הוא לגייס משאבים כספיים, לנווט תקציבים, לעשות בחירות בין שלל ספקים וכל זה תוך מקסימום הבנה ואמפתיה זוגית, ולעתים גם התחשבות בגורמים נוספים (היי אמא). עבור זוגות רבים, זהו הפרויקט הכלכלי הראשון שהם עומדים בפניו – אך החדשות הטובות הן שהוא לגמרי בר ביצוע. כן, כן, אפילו בימים של אחרי הקורונה, אחרי שהמשק היה מושבת באופן משמעותי.

קודם כל, לנשום עמוק

אז מהיכן מתחילים? קודם כל, נושמים עמוק. ארגון חתונה בחודש אחד עשוי להוביל ללא מעט מתחים ולחצים. אתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה בדיוק כפי שחלמתם עליה, ולא תתנו לאף קורונה מרושעת להרוס לכם את התוכניות. זוגות רבים מוצאים את עצמם בתקופה הזו רבים יותר, מתפשרים פחות ובאופן כללי פשוט נכנסים ללחץ. המצב בחוץ לא ממש ברור ומאוד קשה לתכנן כך חתונה. אם אתם מוצאים את עצמכם מנסים לסגור עם ספקים חדשים ונענים ב"אין לי מושג מה יהיה בעתיד" או לא ממש מצליחים לקרוא בין השורות מה קורה בעולם ומתי הכל יחזור לשגרה – אתם לא לבד. נשמו עמוק, נסו לעבור את זה יחד, מתוך אהבה ורוגע ככל שניתן והכי חשוב – דעו שלמרות הנסיבות המבאסות, תהיה לכם חתונה מושלמת. לא פחות. איך עושים את זה? הנה כמה טיפים שיסדרו לכם את הראש ואת הלב. 

תהיו מסודרים

ארגון חתונה בפרק זמן קצר דורש סדר מופתי משני בני הזוג. גם אם אתם לא ממש מחבבים את טבלאות האקסל וגם אם אתם לא מנהלים יומן משימות מסודר בימים כתיקונם – כאן אתם פשוט חייבים את זה. ערכו טבלאות מסודרות כדי שתוכלו לעקוב אחר ההוצאות שלכם, הספקים שנותר לסגור, מועדי תיאום שונים וכמובן – חלקו ביניכם את המשימות המגוונות כדי שתוכלו להיות בטוחים שברגע שהעולם ישוב לשגרה, אתם תוכלו לצאת לדרך ופשוט לסמן "וי" משמח על המשימות שנותרו. 

תהיו החלטיים

מה צריך לחתונה שלא יודעים בוודאות אם היא תתקיים? איך "מרימים" פרויקט כזה כשעומד לרשותנו זמן קצר כל כך? הטיפ הראשון שלנו אליכם והוא גם החשוב ביותר – תחליטו מהר. אם בימים כתיקונם זה ממש לגיטימי להתלבט על צבע המפיות ועל הסדר המדויק של השירים שיושמעו בקבלת הפנים – הרי שכשתוכלו להתחיל לארגן את החתונה בפועל, לא יהיה לכם המון זמן ותהיו חייבים לקבל החלטות במהירות. זה לא אומר שאתם צריכים להחליט דברים מתוך לחץ, כמובן, אלא פשוט לשנות גישה ולהבין שאם אתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה בדיוק כפי שחלמתם, נדרשת מכם גמישות מרבית ויכולת "לחתוך" דברים במהירות – להתרשם, לחשוב, לחשב ולקבל החלטה משותפת. ובלי קשר, זה הרבה יותר כיף 😊

הישענו על חוות דעת 

בעולם הנורמלי, זוגות שרוצים להתרשם מספקים מסוימים יכולים פשוט 'לראות אותם בפעולה' במהלך אירוע ולהבין האם הם מתאימים להם או לא. זוגות רבים מגיעים להתרשם מ-DJ במהלך חתונה, מרב מקדש בזמן טקס החופה, עורכים פגישה עם מעצבי האירועים וכדומה. "הודות" לקורונה, אנחנו מוגבלים מאוד ביכולת שלנו להתרשם מאירוע לייב ולהבין ב-100% האם הספק הרלוונטי מתאים לנו. מה בכל זאת עושים? כאן מקבלות המלצות מזוגות אחרים משנה תוקף. אם אתם מתלבטים לגבי נותן שירות מסוים, קראו המלצות וחוות דעת אודותיו ובחנו – האם זוגות אחרים היו מרוצים ממנו? האם איתרתם מבין כל ההמלצות זוגות שיש להם "תנאים" דומים לשלכם (נניח – רב מקדש המגיע לחתונה חילונית)? מה בהתנהלות של נותן השירות הזוגות אהבו ומה פחות? לאחר שתגבשו דעה שנשענת על חוות דעת מאומתות, תוכלו לשוחח בעצמכם עם הספק הרלוונטי. כאן נכנסים לתמונה האינסטינקטים שלכם. לאחר שתבדקו שהוא פנוי בתאריך שלכם, שוחחו איתו מעט והבינו האם הוא מתאים לכם באופן אישי. 

מצאו פתרונות גמישים

ארגון חתונה זריזה דורש משני בני הזוג למצוא פתרונות גמישים ומהירים. אם אתם יודעים שעומד לרשותכם חודש אחד בלבד עד החתונה, חשוב שההכנות לחתונה יתאימו למסגרת הזמן. כך למשל, במקום להזמין מאלי אקספרס מזכרות לחתונה שספק אם יגיעו עד התאריך המיועד, חשבו על רעיונות אחרים למזכרות, אותם תוכלו לרכוש בארץ ולקבל במשלוח מיוחד. המון ספקים ישמחו דווקא עכשיו לסגור איתכם על מחירים אטרקטיביים ויכול להיות שרק תרוויחו מזה – גם לסייע לעסק מקומי וגם ליהנות ממחיר טוב. 

ככל שתהיו גמישים יותר מול המצב החדש, מסודרים יותר ויהיה לכם ברור מה אתם רוצים ומה באמת חשוב שיהיה בחתונה – כך יהיה לכם קל יותר לארגן את החתונה במהירות, ואתם יודעים מה? היא הולכת להיות מושלמת, לא פחות!

תגיות:
#תכנון חתונה #ארגון חתונה #חתונה בדקה ה-90 #חתונת בזק
לתאום פגישה התקשרו 055-9706553 | או השאירו פרטים

    מארגנים חתונה? חייגו 055-9706553

     

    איזיווד

    הזוגות של איזיווד חוסכים זמן, כסף ונהנים כל הדרך לחתונה. רוצים לדעת איך? צרו איתנו קשר ובואו לפגישה ללא עלות או התחייבות.