נבחרת האיפור-שיער של איזיווד: הכירו את מעצבת השיער נעמה עמית
logo favorites 0
דברו איתנו
הבלוג
blog-image

נעמה עמית

share-icon wp-icon wp-icon share-icon

היא תגשים כל פנטזיה בגבול הטעם הטוב, ביד מקצועית, התרגשות שיא ומלא צחוקים. הכירו את נעמה עמית, מעצבת השיער שירדה אליכן מהשמיים

ותק: 16 שנה בעיצוב שיער ו-4 שנים באיפור.

סגנון: "הכל, מדברים מורכבים כמו מגדלים והרים על הראש ועד דברים עדינים סטייל זרקתי על עצמי שמלת כלה".

 עושה כלות מאושרות יום-יום | צילום: דובי ריין

 

אחרי שעשתה תסרוקת לאחותה הקטנה הבינה נעמה עמית בדיוק מה היא רוצה לעשות בחיים. היום היא רואה את העבודה שלה כשליחות והוסיפה לעיצוב השיער התמקצעות באיפור, כדי שתהיי בטוחה שאצלה – את בידיים טובות, היא לא תיתן לך לצאת אחרת. 

עמית קמה כל בוקר בציפייה לשמוע סיפור חדש, לשמוח ולהתרגש עם הכלות שלה. את מצדך מוזמנת לשמוע על הטיולים אותם היא מדריכה, התואר שהוציאה בקידום נוער וארץ ישראל וחוויות מעבודתה בעבר כליצנית רפואית. בקיצור, משעמם לא יהיה.

 צמות במראה הכפרי | צילום: נעמה עמית

 

התסרוקת הכי פופולרית: "צמות, תסרוקות מרושלות ובעצם כל המראה הנקי והפשוט הולך חזק היום, לא עשוי או מעובד מדי".

תוספות זה מאסט? "זה מומלץ בהתאם לנסיבות הקיימות. אם הפנטזיה שלך היא תסרוקת מלאה, אבל השיער שלך דליל – אל תתני לתוספות שיער להרוס לך אותה. עם עבודה נכונה והתאמה מדויקת של הגוונים זה יכול להיראות הכי טבעי שיש".

קווים אדומים: "אם מישהי בוחרת עיצוב ממש מכוער ואני חושבת שהוא לא מתאים לה, אני אציב גבולות. נכון שעל הדוגמנית מחו"ל תסרוקת הצמות הבלונדיניות מושלמת, אבל אם יש לך שיער שחור או שמבנה הפנים שלך שונה זה פשוט לא יראה אותו הדבר. לא כל פנטזיה יכולה לצאת דומה למציאות".

כלה שאת זוכרת עד היום: "בעיצוב ניסיון לשיער הרגשתי אצל הכלה לעתיד בליטה גדולה בראש, היא סיפרה לי שהחלימה מסרטן. ביום החתונה הצטערתי לגלות שהסרטן חזר כמה חודשים לפני האירוע. כל היום היה ממש טעון ולא יכולתי שלא להעריץ את החתן שלמרות הסיטואציה עדיין החליט ללכת על זה. כשהוא בא לאסוף אותה פרצנו כולנו בבכי בלתי נשלט, כולל הספקים והצלמים. כל ההתרגשות התנקזה לאותה שנייה. במשך הרבה שנים פחדתי לחפש אותה בפייסבוק, לימים הסתבר לי שהיא שרדה גם את הסרטן השני וזה היה סוף טוב".

 

היכנסו לעמוד של נעמה עמית

עוד מעצבי שיער ומאפרים שעובדים עם easywed

בא לך שנעמה עמית תהפוך את השיער שלך ליצירת אומנות? דברו איתנו: 072-2237496

 או המראה הרומנטי העדין | צילום: נעמה עמית

 וגם לאפר היא יודעת | צילום: יוני לאופר