איך לתכנן חתונה אינטימית מושלמת? | איזיווד - ארגון ותכנון חתונה - Easywed
logo favorites 0
דברו איתנו
הבלוג
blog-image

איך לתכנן חתונה אינטימית מושלמת?

share-icon wp-icon wp-icon share-icon

 

אירועים באווירה אינטימית הם כיום אחד הטרנדים החמים בעולם החתונות. אחרי הכל, במעמד זה אנחנו מתחייבים לבני הזוג שלנו, ולכן חשוב לנו להקיף את עצמנו באנשים הקרובים לנו באמת. אך כדי שאירוע החתונה יהיה שמח ומרגש, עלינו להקפיד על ארגון מדויק ולשים לב לכל הפרטים הקטנים. אז איך מתכננים את החתונה האינטימית המושלמת? קראו את המדריך הבא.

מגדירים סדר עדיפויות

לחתונה אינטימית יש יתרון משמעותי אחד, היא מאפשרת לכם להרכיב אירוע איכותי שמתמקד בדברים החשובים לכם באמת, וכמובן – באנשים שחשובים לכם באמת. אין צורך להשקיע כספים רבים בהזמנת חברים מהעבודה של ההורים או באולם אירוע יקר. במקום זאת, הכינו סדר עדיפויות ונסו להבין מה יהפוך את החתונה שלכם לאירוע ייחודי ובלתי נשכח עבורכם. בשלב הבא, יש לבנות תקציב המסתמך בעיקר על המשאבים העומדים לרשותכם, ולא בהכרח על הצ'קים שתקבלו.

בהגדרת התקציב, שימו לב לנקודות הבאות:

בחירת מקום האירוע

חתונה קטנה אפשר לערוך כמעט בכל מקום, ואין בהכרח צורך באולמות אירוע גדולים. תוכלו לדוגמה להתכנס בחצר רחבה של בית פרטי או לבחור במסעדה המאפשרת לערוך אירועים קטנים באזור פתוח. אם אתם שוקלים את אחת האפשרויות הללו תוכלו להיעזר בטיפים הבאים:

הזמנות לחתונה

ארגון החתונה כולל הוצאות רבות, ולכן בשנים האחרונות ישנם זוגות המחליטים לוותר על הדפסת ההזמנות. רבים מעדיפים לשלוח הזמנה באמצעות הודעת טקסט או הודעת דוא"ל וכך לחסוך בעלויות ההדפסה. אך דווקא בחתונה קטנה יש לכם הזדמנות להשקיע בעיצוב ההזמנה, ולזכות במזכרת שתלווה אתכם גם בשנים הקרובות. תוכלו לפנות למעצבים גרפיים מקצועיים, או אפילו להכין הזמנות אישיות שיפנו לכל אורח בשמו. כך תסייעו לבנות את האווירה האינטימית של החתונה עוד לפני שהאורחים הגיעו לאירוע.

מוזיקה

בחירת המוזיקה היא משמעותית ביותר לבניית האווירה, בייחוד כאשר מדובר בחתונה אינטימית. מכיוון שזוהי חתונה קטנה, ייתכן כי תוכלו לצמצם בעלויות ולבנות פלייליסט משלכם ללא קושי. עם זאת, זכרו כי בחתונה המטרה היא ליהנות ולהיות פנויים לאורחים שלכם, ולכן לעיתים כדאי בכל זאת לפנות לאנשי מקצוע בתחום. כך או כך, שימו לב לנקודות הבאות:

בונים את התפריט

בדרך כלל, כאשר מתכננים חתונה, חתני השמחה צריכים לעבור מעין "מסע כומתה" עד לבחירת התפריט המושלם. בתהליך זה תידרשו לבחור מבין מנות שחלקן יהיו לא לטעמכם, כאשר לעיתים דגש יהיה על כמות המנות ולא בהכרח על איכותן. לעומת זאת, כאשר מתכננים חתונה קטנה, יש לכם הזדמנות ללקט בקפידה כל מנה ולהתאים אותה במדויק לאופי האורחים.

כאשר אתם מרכיבים את תפריט האירוע שימו לב לנקודות הבאות: